Reality

Byty u parku: Na Vackově vyroste další jedinečné bydlení

Toužebně očekávané dramatické zlevňování bytů zřejmě nepřijde. Koronavirová pandemie sice s oborem realit zacloumala a zřejmě i mírně přibrzdila raketový růst cen, výrazný propad však nenastal a pravděpodobně se ani konat nebude. Zájem kupujících stále převyšuje nabídku a nových bytů bude v příštích letech scházet ještě mnohem více. I proto lze očekávat zvýšený zájem o nové byty na Praze 3, které v blízké budoucnosti vyrostou v rámci developerského projektu Byty u parku. Co bydlení nabídne a proč byste neměli s rezervací příliš dlouho váhat?

V souvislosti s lokalitou Horního Žižkova a renomovaného developera Metrostav Development jste již možná zaznamenali realizaci developerského projektu Byty Na Vackově. Na ten brzy naváže projekt Byty u parku dalšími jedenácti bytovými domy s celkem 272 byty (od 30 m² do 140 m²) s dispozicemi od 1+kk až 5+kk včetně několika mezonetových bytů. Na své si přijdou také zájemci o ateliéry.

Architektonickou stránku svěřil developer pražskému studiu Architecture Interior Project, jež má v portfoliu množství krásných čtvrtí. Architekti mimo jiné navrhli také budovu českého velvyslanectví v USA. Projekt byty u Parku v Praze dostali na starost skuteční profesionálové.

Z návrhu Bytů u parku je patrný důraz na kombinaci neotřelého architektonického pojetí, funkčnost a inteligentní řešení jednotlivých bytů. Prioritami architektů byly dostatek přirozeného denního světla a dostatek soukromí. Celek umocňuje sousedství parku Židovské pece, na který zástavba plynule naváže.

Prodej bytů na Praze 3 je rozumnou volbou pro každého, kdo preferuje bydlení na klidném místě s kompletní občanskou vybaveností a dobrou dopravní dostupností. Žádná z uvedených vlastností oblíbené čtvrti Vackov nechybí a v budoucnu se jeho bezprostřední okolí – oblast kolem bývalého nákladového nádraží – změní na jedno z hlavních městských center. Horní Žižkov si přesto zachová jedinečné genium loci a stále bude platit za místo s příjemnou atmosférou.

Aktuální informace o projektu a ceny bytů najdete na bytyuparku.navackove.cz.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.