Reality

Byty u parku: Na Vackově vyroste další jedinečné bydlení

Toužebně očekávané dramatické zlevňování bytů zřejmě nepřijde. Koronavirová pandemie sice s oborem realit zacloumala a zřejmě i mírně přibrzdila raketový růst cen, výrazný propad však nenastal a pravděpodobně se ani konat nebude. Zájem kupujících stále převyšuje nabídku a nových bytů bude v příštích letech scházet ještě mnohem více. I proto lze očekávat zvýšený zájem o nové byty na Praze 3, které v blízké budoucnosti vyrostou v rámci developerského projektu Byty u parku. Co bydlení nabídne a proč byste neměli s rezervací příliš dlouho váhat?

V souvislosti s lokalitou Horního Žižkova a renomovaného developera Metrostav Development jste již možná zaznamenali realizaci developerského projektu Byty Na Vackově. Na ten brzy naváže projekt Byty u parku dalšími jedenácti bytovými domy s celkem 272 byty (od 30 m² do 140 m²) s dispozicemi od 1+kk až 5+kk včetně několika mezonetových bytů. Na své si přijdou také zájemci o ateliéry.

Architektonickou stránku svěřil developer pražskému studiu Architecture Interior Project, jež má v portfoliu množství krásných čtvrtí. Architekti mimo jiné navrhli také budovu českého velvyslanectví v USA. Projekt byty u Parku v Praze dostali na starost skuteční profesionálové.

Z návrhu Bytů u parku je patrný důraz na kombinaci neotřelého architektonického pojetí, funkčnost a inteligentní řešení jednotlivých bytů. Prioritami architektů byly dostatek přirozeného denního světla a dostatek soukromí. Celek umocňuje sousedství parku Židovské pece, na který zástavba plynule naváže.

Prodej bytů na Praze 3 je rozumnou volbou pro každého, kdo preferuje bydlení na klidném místě s kompletní občanskou vybaveností a dobrou dopravní dostupností. Žádná z uvedených vlastností oblíbené čtvrti Vackov nechybí a v budoucnu se jeho bezprostřední okolí – oblast kolem bývalého nákladového nádraží – změní na jedno z hlavních městských center. Horní Žižkov si přesto zachová jedinečné genium loci a stále bude platit za místo s příjemnou atmosférou.

Aktuální informace o projektu a ceny bytů najdete na bytyuparku.navackove.cz.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.