Interiér

Na nábytku z masivu se zub času neprojeví

Renovujete bydlení a čeká vás výběr nového nábytku? Nezapomeňte, že se vaše volba promítne na charakteru celého interiéru a právě proto byste měli vybírat velmi obezřetně. Nepatříte-li k fanouškům módních trendů, kteří pravidelně nábytek obměňují a potrpíte-li si na nadčasový vzhled, který se neokouká, pak je vaše rozhodnutí předem jasné. Vsaďte na nábytek z masivu, který má oproti jiným materiálům spoustu podstatných výhod.

Nábytek z masivu má univerzální charakter a hodí se do všech typů interiérů. Nezáleží na tom, jestli bydlíte v moderním bytě, nebo dobově zařízené chalupě. Dřevo je zkrátka stálicí a lze ho jednoduše zkombinovat s jinými materiály, nehledě na barevné sladění ostatního příslušenství a doplňků.

Mezi další výhody nábytku za masivu patří odolnost vůči opotřebení. Postele, stoly, křesla, skříně či komody z masivu vydrží v původním stavu déle než kterýkoliv jiný nábytek a v případě potřeby ho můžete jednoduše restaurovat. Za zmínku stojí i použité laky a mořidla, která neobsahují nebezpečné látky. Masivní dřevo propůjčí vašemu bydlení specifické aroma, které umocní celkovou atmosféru.

StolekVzhledem k zmíněným vlastnostem se nábytek z masivu dostal do popředí zájmu a narazíte na něj téměř na každém kroku. Pokud však toužíte po něčem originálnějším, nahlédněte do e-shopu www.nabytekzorechu.cz (provozuje ho obch. spol. Petr Šístek). Právě zde totiž narazíte na zakázkově vyráběný nábytek z Itálie, který u jiných českých prodejců neseženete. Italský smysl pro detail a kvalitu tak může dominovat i ve vašem bydlení.

V e-shopu jsou k mání moderní i klasické sedací soupravy, šatní skříně, postele, komody, noční stolky, židle a to v ucelených sadách i po jednotlivých kusech. Fajnšmekři ocení přítomnost retro nábytku a dobového malovaného nábytku v kouzelných pastelových barvách.

Při nákupu nad 50 000 Kč je doprava v rámci celé České republiky zdarma a nebudete muset řešit ani montáž. Toužíte-li po neobyčejném nábytku, který bude v kurzu i navzdory měnícím se trendům, právě jste ho našli…

Postel

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.