Zpříjemněte si chvilky strávené v ložnici nevšedními hrátkami

Stále ještě probíhající doba koronavirová nám toho ukázala mnoho. Mnohým párům například to, jak málo času spolu partneři trávili mimo nouzový stav. V lepším případě došli k závěru, že se s protějškem cítí skvěle. Některým však nezbývá, než na vztahu výrazně zapracovat. Propastné rozdíly panují také v oblasti sexu. V některých domácnostech panuje nevšední erotická atmosféra, jinde nemají na milování ani pomyšlení, ať už následkem celodenního zápřahu nebo vztahové krize. A ano, roli jistě sehrává i (ne)přítomnost dětí. Sexshopy přesto hlásí druhé Vánoce – po erotickém zbožím je v posledních měsících zvýšená poptávka.

Bude po pandemii baby boom?

V souvislosti s pandemií kolují vtipy o porodnosti. Slovy o potenciálním baby boomu dokonce nešetří ani odborníci. Ostatně nebylo by to poprvé, na množství tragédií rozsáhlého charakteru obvykle navazuje zvýšená porodnost. Porodnice zaznamenávají první větší nápor kolem desátého až jedenáctého měsíce po katastrofě, k vrcholu dochází mezi třináctým až dvacátým měsícem. Zda v České republice po skončení pandemie koronaviru k baby boomu skutečně dojde, lze momentálně pouze hádat.

Nákup v sexshopu bez rizika odhalení

Ale vraťme se k sexu, který je pro většinu populace klíčovou přísadou recept na spokojené partnerství. Podle lékařů má navíc velmi pozitivní dopad na imunitu, a to bez ohledu na formu. Doporučují masturbaci, klasické milování i méně obvyklé hrátky. Češi berou doporučení vážně a ve velkém nakupují vibrátory, dilda i méně známé hračky. Pokud se při čtení názvů nejoblíbenějších erotických pomůcek červenáte a propadáte se hanbou při představě, jak od kurýra přebíráte balík, buďte v klidu. Sexshopy jsou v tomto směru nekompromisně diskrétní. Co je obsahem zásilky víte jen vy a odesílatel. Zřejmě nejdiskrétnějším sexshopem na českém internetu je Sexio.cz. Důraz na zabezpečení informací klade již při samotném prohlížení stránek - uživatelé se nemusí obávat, že by jejich aktivitu při prohlížení virtuálních regálů kdokoliv sledoval. Prodejce samozřejmě nepolevuje ani v rámci přepravy zboží. Jednoduše si z pohodlí domova vyberete erotické pomůcky, které jste si vždy ve skrytu duše přáli vyzkoušet a převezmete je v nenápadném balíku. Většina zboží je skladem a poštovné je nyní ještě levnější (slevu může zákazník získat již od nákupu za sto korun). Že je pro oblíbený sexshop prioritou péče o zákazníka, je znát i v jiných ohledech. Ke každé objednávce obdržíte manuál s užitečnými radami ohledně údržby erotických hraček. Veškeré důležité informace zároveň najdete na webových stránkách. Sexio.cz dělá pro spokojenost zákazníků maximum a mimo jiné spravuje zábavnou erotickou onlinovku Dares4Joy, kterou si můžete zdarma zahrát i vy.

Publikováno: 06. 05. 2020

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Adam