Skvělé tipy

Kärcher nejsou jen špičkové čističe, ale také vysavače

Značku Kärcher zřejmě představovat nemusíme. Společnost, kterou v roce 1935 založil Alfred Kärcher, se sice zpočátku zabývala především výrobou elektrických pecí k rozpouštění solí, kalení oceli a tvrzení lehkých kovů, ale již polovině 20. století začala vyrábět profesionální i hobby čističe. Brzy se stala světovou jedničkou a k roku 2012 měla na kontě 460 patentů. Ve stejném roce prodala téměř 11 milionů přístrojů, mezi kterými nebyly jen vysokotlaké čističe, ale také zametací a podlahové mycí stroje, menší domácí technika a vysavače. A právě tomuto sortimentu jsme se rozhodli věnovat dnešní článek. Stojíte-li před nákupem nového pomocníka, který váši podlahu zbaví všech nečistot, možná to bude právě Kärcher.

V rozsáhlé rodině žlutočerných vysavačů Kärcher nenajdete jen profesionální vysavače s pořizovací cenou řádově v desítkách tisíc korun, ale také spoustu přístrojů určených do domácnosti. Jejich cena vás příjemně překvapí a to především s ohledem na vyhlášenou kvalitu vysavačů.

Nejlevnější multifunkční vysavač Kärcher nese označení MV2 a chlubí se robustní plastovou nádrží o objemu 12 l, úsporným provozem a dostatečným výkonem pro běžnou údržbu domácnosti. O třídu výše je model MV3 s objemnější plastovou nádrží (17 l), patronovým filtrem a sadou nových doplňků. Je k mání také jako varianta s nádrží z nekorodující ušlechtilé oceli a za pozornost stojí i verze se speciální sadou pro snadnou údržbu automobilů (tzv. car kit).

Vysavač Kärcher MV3

Na vysavače MV2 a MV3, které spadají do nižší třídy, plynule navazuje zařízení Kärcher MV4 s ještě o něco vyšším výkonem, zvýšenou odolností proti nárazu a několika zajímavými pateny (např. velmi snadní odnímání filtru). A pro ty nejnáročnější má světový výrobce k dispozici ještě sofistikovanější modely, které disponují také funkcí čištění koberců nebo inovativní technologií vodního filtru. Ta zjišťuje, aby byl odpadní vzduch z vysavače dokonale vyčištěn, což ocení především alergici.

Suma sumárum, vysavače Kärcher patří k tomu nejlepšímu, co je v daném sortimentu na trhu. V poměru ceny a výkonu lepšího kandidáta na vysávání a čištění koberců nenajdete. Ucelený sortiment si můžete prohlédnout na www.rea-karcher.cz, kde najdete také další techniku Kärcher, čistící prostředky a zahradní stany.

Kärcher

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Odborná montáž oken

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Obraťte se na českou firmu Oknoplastik.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.