Zahrada a rostliny

Zahradní skleníky z polykarbonátu: Lepší než zastaralé skleněné

Máte vlastní zahradu? V tom případě ji neváhejte využít také k pěstování vlastní zeleniny a bylinek. Není nad domácí bio produkci, která je ve všech ohledech lepší než ta v supermarketech. A protože spoustu druhů je vhodné pěstovat ve skleníku, prozradíme vám, jak ho vybrat. Není totiž skleník jako skleník a vždy záleží na tom, jak ho budete využívat. Bude to pouze přes sezónu, nebo celoročně? Je jasné, že váš výběr ovlivní také pořizovací cena, která jde ruku v ruce s rozměry, konstrukcí a typem použitého materiálu. Možná vás překvapí, že se v současné době vyrábí výplně nejen ze skla, ale také z polykarbonátu.

Jaké výhody mají skleníky z polykarbonátu?

Chcete-li, aby vám skleník vydržel co nejdéle a měl vynikající termoizolační vlastnosti, berte v úvahu zahradní skleníky z polykarbonátu. Jejich konstrukce se vyrábí z kvalitních hliníkových nebo pozinkovaných profilů a komponentů, které skleníku propůjčují vynikající stabilitu. Montáž je rychlá a určitě ji zvládnete svépomocí. Stavba zděných základů většinou není nutná.

zahradni-sklenik-z-polykarbonatu

Výhoda výplně dutinkového karbonátu o síle 4 – 10 mm spočívá v přítomnosti UV filtr. Díky tomu výplň nežloutne, nekřehne a udržuje optimální podmínky pro celoroční pěstování. Přes polykarbonát s UV filtrem neproniká téměř žádné škodlivé záření, a přesto si udržuje vysokou propustnost světla (cca 70 – 80 %).

Zahradní skleníky za super cenu a s prodlouženou zárukou

Zahradní skleníky z polykarbonátu nejsou cenově nedostupné a u specializovaného prodejce na www.guttashop.cz seženete široké spektrum variant, jejichž pořizovací cena začíná kolem čtyř tisíc korun. Na ty to vysoce odolné skleníky se navíc vztahuje až patnáctiletá záruka. Prodejce zároveň nabízí spoustu dalších praktických pomocníků pro dům, byt a zahradu. Za zmínku stojí pařeniště, sítě proti hmyzu, zahradní textilie a nejrůznější doplňky, terasová prkna či vchodové stříšky. S výběrem vhodného skleníku vám rádi poradí kvalifikovaní odborníci.

sklenik

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.