Bytové dekorace

Záclony a závěsy nevyšly z módy. Umocněte celkový dojem stylovými garnýžemi!

Máte za to, že současné trendy záclonám a závěsům nepřejí? V minulých letech se sice do popředí zájmu dostaly modernější interiérové stínící systémy, ale rozhodně nelze říct, že klasickým textiliím odzvonilo. Ba právě naopak – vhodně zvolené záclony a závěsy vykouzlí unikátní atmosféru a podtrhnou celkový charakter interiéru. A aby byl výsledek ještě lepší, neměli bychom podcenit výběr garnýže.

Garnýž, jinak také záclonová konzola, může mít podobu tyče, trubky, kolejničky nebo lanka a slouží k zavěšení závěsů a záclon. Buďme však trochu konkrétnější a podívejme se na nabídku firmy Arco Interier, která připravuje garnýže na míru.

Arco Interier nabízí kvalitní tyčové a lankové garnýže v nejrůznějších designových provedeních. Jsou doplněny o stylové koncovky a držáky, které ryze funkční prvek posouvají na úroveň nepřehlédnutelné dekorace. Firma se již 15 let zabývá šitím bytového textilu a vyhotoví pro vás také záclony a závěsy. Součástí kompletního servisu je také montáž doma u zákazníka.

Ocelové tyče jsou k mání v chromovém, nikl-hliníkovém a antracitově nebo matně černém provedení. Jsou jako stvořené do moderních interiérů, kde doplní ostatní kovové prvky.

ocelové garnýže

Do klasických a historických interiérů jsou vhodné mosazné garnýže v leštěném, matném a „staromosazném“ provední.

mosazné garnýže

Na své si však přijdou také dřevomilci – dřevěné garnýže jsou univerzální a hodí se do domácností v klasickém, historickém i moderním pojetí. Na oblibě si získávají pastelově vymývané barvy.

dřevěné garnýže

Na závěr jsme si nechali designovou libůstku pro příznivce minimalismu – lankové garnýže. Jsou určeny pro zavěšení lehčích závěsů nebo záclon a jejich montáž je poměrně náročná. Kotvení vyžaduje pevnou stěnu.

lankové garnýže

Líbí se vám? V tom případě se nezapomeňte podívat na aktuální vzorníky tyčí, kde najdete také nepřeberné množství koncovek. Více na www.arcointerier.cz.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.