Rekonstrukce domu

Výhody hliníkových oken

Hliníková okna volí uživatelé jako alternativu k plastovým oknům. Jejich předností je velká odolnost a trvanlivost. Jsou velmi pevná, takže v nepříznivých povětrnostních podmínkách jste ve svém domě v bezpečí. Je také možné nechat je vyrobit ve velkých rozměrech, oproti dřevěným nebo plastovým oknům. I v horších klimatických podmínkách se můžete spolehnout na jejich dlouhou životnost, a to i když jsou velmi lehká a nezatěžují tak stavební konstrukci. Také se s nimi lehce manipuluje. Mají také zajímavý vzhled, hliníkové profily jsou štíhlé a elegantní, nejsou jen stříbrná, mohou se upravit velmi nápaditě.

Využití hliníkových oken je často pro prosklené fasády a v budovách, kde jsou okenní sestavy. Můžete si je objednat v jakýchkoliv barvách, získáte tak velmi originální look budovy. Zároveň splňují ty nejvyšší jakostní požadavky. Jsou velmi funkční a snižují energetické náklady. Je možné s nimi uspořit náklady na spotřebu energie. Hliníková okna jsou také vkusná, můžete si zvolit různé kování a kliky v mnoha provedeních. Jsou také velmi bezpečné pro užívání celou rodinou. Jsou odolné vůči přírodním živlům a odolají před nechtěnou návštěvou. Pokud zvažujete pořízení hliníkových oken, můžete se spolehnout na jejich vysokou pevnost, energetickou efektivitu, lehkost chodu a minimální údržbu. Při výběru máte k dispozici také širokou škálu povrchů. Okna mají také úzké pohledové šířky rámů a lehký chod.

Pokud zvažujete pořízení hliníkových oken Schüco, oslovte s důvěrou naši firmu SEDMA International s.r.o. Naši odborníci Vám pomohou vybrat okna ve vhodné úpravě tak, aby odpovídala designu Vašeho domova. O jejich ovládání Vám podají veškerou nutnou instruktáž tak, abyste přesně pochopili jejich ovládání. Váš dům získá hliníkovými okny příjemný výhled do okolí a Vy budete za hliníkovými okny v bezpečí.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné vchodové plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.