Rekonstrukce domu

Výhody hliníkových oken

Hliníková okna volí uživatelé jako alternativu k plastovým oknům. Jejich předností je velká odolnost a trvanlivost. Jsou velmi pevná, takže v nepříznivých povětrnostních podmínkách jste ve svém domě v bezpečí. Je také možné nechat je vyrobit ve velkých rozměrech, oproti dřevěným nebo plastovým oknům. I v horších klimatických podmínkách se můžete spolehnout na jejich dlouhou životnost, a to i když jsou velmi lehká a nezatěžují tak stavební konstrukci. Také se s nimi lehce manipuluje. Mají také zajímavý vzhled, hliníkové profily jsou štíhlé a elegantní, nejsou jen stříbrná, mohou se upravit velmi nápaditě.

Využití hliníkových oken je často pro prosklené fasády a v budovách, kde jsou okenní sestavy. Můžete si je objednat v jakýchkoliv barvách, získáte tak velmi originální look budovy. Zároveň splňují ty nejvyšší jakostní požadavky. Jsou velmi funkční a snižují energetické náklady. Je možné s nimi uspořit náklady na spotřebu energie. Hliníková okna jsou také vkusná, můžete si zvolit různé kování a kliky v mnoha provedeních. Jsou také velmi bezpečné pro užívání celou rodinou. Jsou odolné vůči přírodním živlům a odolají před nechtěnou návštěvou. Pokud zvažujete pořízení hliníkových oken, můžete se spolehnout na jejich vysokou pevnost, energetickou efektivitu, lehkost chodu a minimální údržbu. Při výběru máte k dispozici také širokou škálu povrchů. Okna mají také úzké pohledové šířky rámů a lehký chod.

Pokud zvažujete pořízení hliníkových oken Schüco, oslovte s důvěrou naši firmu SEDMA International s.r.o. Naši odborníci Vám pomohou vybrat okna ve vhodné úpravě tak, aby odpovídala designu Vašeho domova. O jejich ovládání Vám podají veškerou nutnou instruktáž tak, abyste přesně pochopili jejich ovládání. Váš dům získá hliníkovými okny příjemný výhled do okolí a Vy budete za hliníkovými okny v bezpečí.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.