Pro děti

Vyberte svým dětem postel, na které se jim bude dobře usínat

Zařizujete dětský pokoj a čeká vás výběr postele? Rozhodně ji nepodceňujte a věnujte ji dostatek času. Postel pro ty nejmenší musí splňovat několik důležitých kritérií, které jsou předpokladem ke klidnému a zdravému spánku. Měla by být vyrobena ze zdravotně nezávadného materiálu a ošetřena lakem, ve kterém nejsou obsaženy žádné karcinogenní či alergenní látky. Nezapomínejte ani na to, že během dne děti postel využijí k radovánkám, čemuž by měla odpovídat konstrukce. Dětská postel zkrátka musí něco vydržet. A pokud i dobře vypadá, máte vyhráno.

Všechna zmíněná kritéria splňují dětské postele z masivu, které dováží společnost Adenver PRO s.r.o. Všechny nabízené zboží bylo vyrobeno v EU a podléhá přísným standardům. Vyrábí se z vysoce kvalitního dřeva (většinou masivní borovicové, olšové nebo sosnové dřevo) a ke každé posteli dostanete rošt a v případě akce také matraci zdarma.

Dětské postele s úložným prostorem vynikají elegantním provedením, jednoduchou montáží a je v nich spousta místa pro uskladnění povlečení nebo hraček. Některé modely jsou ošetřeny pouze bezbarvým lakem, jiné jsou k mání v několika barevných variantách. Vybrané postele lze navíc doplnit o veselé motivy.

Dětská postel z masivu

Do dětského pokoje, který obývá větší počet dětí přijdou vhod dětské patrové postele, mezi kterými nechybí ani varianta, na které se vyspí až tři děti. I patrové postele disponují úložným prostorem pro uskladnění věcí, které by mohly dětem během dne překážet.

Dětská patrová postel

To nejlepší jsme si nechali nakonec. V nabídce nechybí oblíbené „autopostele“ a to ve více než 30ti variantách. Postel v podobě veselého auta ocení nejen kluci, ale také děvčátka a rodiče. I tyto postele jsou vyrobeny z velmi odolných materiálů a díky hranám, které kryjí plastové lamely také bezpečné. Ochranné boky znemožňují vypadnutí dítěte ve spánku. Sortiment si můžete prohlédnout na www.detskepostele.eu. Všechny postele jsou skladem a budete je mít doma do 24 hodin od potvrzení objednávky.

Dětská autopostel

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Kalkulace nových oken

Kolik vás budou stát nová plastová okna? Prohlédněte si podrobný plastová okna ceník a nechte si připravit nezávaznou kalkulaci.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte krásné tapety na zeď za akční ceny!

Nepřehlédněte!