Tepelná čerpadla od PZP HEATING

Vysoké účty za vytápění vás přiměly přemýšlet, jak nejefektivněji ušetřit? Změna dodavatele elektřiny či plynu nestačí, pokud chcete ušetřit více, než několik tisíc, budete se muset zaměřit na změnu technologie vytápění. Nejvhodnější alternativou jsou tepelná čerpadla, díky kterým uspoříte podstatnou část nákladů. Jedinou nevýhodou je vyšší vstupní investice, která se však dá snížit výběrem vhodného dodavatele. Pozor, ne každý výrobce, který láká nízkou cenou, nabízí dostatečně kvalitní čerpadla. To, že na systému ušetříte několik tisíc, vás může ve skutečnosti přijít velmi draze. Raději tedy volte jistotu v podobě českých čerpadel od PZP HEATING a.s. Společnost finguje 20 let a vydobyla si přední pozici na českém trhu. Nabízí vysoce kvalitní produkty a je držitelem mnoha certifikátů.

Široká nabídka tepelných čerpadel

Tepelná čerpadla od PZP HEATING využívají teplo ze vzduchu, země a vody. Mezi nejoblíbenější tepelná čerpadla však patří ta, která čerpají energii ze vzduchu. Společnost se zabývá výrobou již od roku 1994 a investuje nemalé částky do vývoje. Inovace se projevuje ve zkvalitnění zařízení a maximální úspoře za energie. V komerčních a průmyslových objektech je na čerpadla prodloužená záruka 10 let a využití najdou nejen v rodinných domech, ale také komerčních či průmyslových objektech. Kvalitu potvrzuje celá řada ocenění, jako je EHPA (European Quality Label for Heat Pumps.

Proč právě PZP HEATING?

Vyžadujete-li od svého čerpadla kvalitu a nízkou cenu, nemůžete zvolit jinak, než právě PZP HEATING. Díky nonstop technické podpoře a servisu po celé ČR nezůstanete nikdy v nesnázích. Veškeré komponenty jsou skladem, takže se nemusíte obávat zbytečných průtahů. Vzhledem k široké nabídce čerpadel si můžete vybrat to, které vám bude nejvíce vyhovovat. Pokud se v sortimentu nevyznáte, odborníci vám poradí nejvhodnější systém.

Publikováno: 02. 05. 2012

Kategorie: Ostatní

Autor: Adam

Tagy: pzp heating | tepelná čerpadla | tepelné čerpadlo