Interiér

Home in Cube: nevyčerpatelný zdroj inspirace pro moderní bydlení

Zařizování bydlení není jednorázový proces, ale nekonečná smyčka neustálého zvelebování a dolaďování. Ale o tom vy víte své. Aby se z bytu či domu stal opravdový domov, musíme vynaložit spoustu úsilí – a žádný milovník interiérového designu nezůstane se stávající podobou svého příbytku spokojený dlouho. Trendy se neustále mění a navíc se nám do cesty připlétají nové prvky, které zkrátka musíme mít. Sladit je tak, aby byl celek kompaktní a harmonický, ovšem není tak snadné, jak se na první pohled zdá. Naštěstí máme na dosah ruky spoustu inspirace. A my vám prozradíme, kde ji můžete čerpat donekonečna a úplně zdarma!

Domov v kostce

Co byste řekli na filosofii feng shui ve vaší kuchyni? Anebo praktické rady, jak vkusně zařídit byt o kompaktní rozloze do 30 m2? Možná by se vám hodil i tip na látky, které ve vašem interiéru nastolí originální atmosféru… Jenomže kde daná doporučení vzít? Můžete investovat do tištěných časopisů, anebo na to jít chytře a neutratit za inspiraci ani korunu. Vyťukejte do prohlížeče www.homeincube.cz a octnete se na místě, kde to nápady ohledně realizace bydlení přímo hýří.

inspirace-moderni-bydleni

V čem je nový magazín o bydlení lepší než ostatní?

Nový online magazín o bydlení Home In Cube přináší zajímavé články, reportáže a videa o moderním a stylovém bydlení a zahradní architektuře. Můžete namítnout, že podobných portálů je na webu spousta, nicméně právě zde najdete mnohem „šťavnatější“ materiál. Zapomeňte na nicneříkající články, ze kterých se nedozvíte nic nového – naopak dostanete možnost nahlédnout do světa nejnovějších trendů. A vzhledem k tomu, že jediná fotografie vydá za tisíc slov, můžete se kochat atraktivními fotogaleriemi.

Na Home In Cube si přijde na své opravdu každý. Ať už máte v plánu kompletní rekonstrukci, nebo jen drobnější změny, stoprocentně najdete přesně to, co hledáte. Dost možná i něco navíc… Tak na co ještě čekáte? Inspiraci pro moderní bydlení máte na dosah ruky!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.