Energie

Úsporu za energie najdete v Energetickém centru

Zima nám klepe na dveře a nám nezbývá, než začít topit o sto šest. Využíváte-li k vytápění tuhá paliva a nevadí vám, že musíte pravidelně obsluhovat kotel, máte napůl vyhráno. Ceny uhlí jsou přijatelné a nepředstavují pro rodinný rozpočet takovou ránu, jako účet za energie. Pokud topíte elektřinou či plynem, měli byste se připravit na řádově vyšší částky. Problematika vysokých cen energií však není aktuální jen během zimních měsíců. Plyn a elektřinu využíváme dnes a denně. Existuje vůbec možnost, jak ze energie ušetřit, aniž bychom se museli nějakým způsobem omezovat?

Řešením může být změna dodavatele

Díky liberalizaci trhu s energiemi má každá z nás právo volby vlastního dodavatele plynu a energie. Ceny se přitom často výrazně liší, díky čemuž můžeme ušetřit i několik tisíc korun. Výsledná úspora závisí na velikosti vytápěných prostor a samozřejmě i tarifech nového dodavatele. Jako zajímavá alternativa se jeví České energetické centrum. Společnost je zajímavá nejen cenovou politikou, ale i přístupem ke svým klientům. Energetické centrum si klade za cíl dodávat levnější energie a poskytovat hodnotné poradenství. I přesto, že je energetika ryze technický obor, přistupuje k němu České energetické centrum tak, aby ho přiblížilo široké veřejnosti. Dodavatele zajímají problémy zákazníků a snaží se je co možná nejefektivněji řešit. Snaha naslouchat klientům a nabízet jim něco navíc činí z Energetického centra správnou volbu. Více informací najdete přímo na webu energetickecentrum.cz.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.