Bytové dekorace

Svítící květináče prozáří váš byt i zahradu

I obyčejné věci mohou vypadat neobyčejně. Důkazem budiž unikátní světelné květináče, které představil italský výrobce NICOLI. Designéři se nesmířili s klasickým vzhledem a vytvořili nevšední doplňky, které prozáří interiér i zahradu.

Světelné květináče NICOLI jsou vyrobeny z kvalitního plastu a již na první pohled působí velmi elegantně. Čisté linie jdou ruku v ruce s nejnovějšími trendy, ale jejich opravdová krása vypluje na povrch až po setmění. Květináče obsahují LED diody, které po zapnutí vyzařují příjemné měkké světlo. Potrpíte-li si na designové prvky, které na sebe okamžitě strhnou pozornost, pak svítícím květináčům neodoláte. Postarají se o nevšední atmosféru ve vaší domácnosti a zároveň vám poslouží i jako noční osvětlení.

Stále vám to nestačí? Italští designéři se také nespokojili s ledačím a základní osvětlení doplnili o spoustu dalších barev. Můžete je měnit podle své nálady nebo barvy interiéru.

svetelne-kvetinace

NICOLI nevyrábí jen květináče, ale také další světelné dekorace. Všechny výrobky mají několik společných vlastností – mrazuvzdornost a vodotěsnost s krytím IP67. To znamená, že budou zdobit vaší zahradu po celý rok, i kdyby rtuť na teploměru spadla velmi nízko. Světelné dekorace můžete postavit kdekoliv jen budete chtít a přijde-li na to, tak i do jezírka nebo bazénu. Spotřeby se bát nemusíte, květináče a dekorace jsou energeticky nenáročné a na jednu elektrickou přípojku bez problémů napojíte až padesát světel.

Výhradním prodejcem světelných květináčů a dekorací NICOLI je v České republice společnost New Garden s.r.o. V nabídce najdete také exkluzivní výrobky značek DEROMA a TERAPLAST. V e-shopu newgarden.cz na vás čeká široké spektrum stylových květináčů, ale také truhlíky, misky a jiné dekorací. A nechybí ani zahradnické potřeby či nádherné metalické i obyčejné svíčky. Jednoduše všechny dekorace, které by neměly chybět ani u vás doma!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.