Svatební krabička na peníze představuje tradiční součástí svatebního obřadu

I v současné době se na svatbách dodržuje celá řada svatebních tradic. Patří mezi ně i krabička na peníze-svatba. Ta představuje jeden z důležitých symbolů svatebního dne.

Proč používat svatební krabičku na peníze?

Krabička slouží k darování peněz novomanželům. Darování peněz představuje praktický způsob, jak novomanželům poskytnout do začátku společného života nějakou finanční podporu. Tyto peníze mají flexibilní možnost využití. Materiální dary nabízejí omezené možnosti. Finanční dar novomanželé využijí pro potřebné výdaje. Peníze mohou investovat do toho, co potřebují, co je pro ně důležité. Krabička na peníze také představuje určitou svatební symboliku. A vy svým finančním darem můžete novomanželům projevit podporu jejich společného života. Pokud chcete novomanžele obdarovat finančním darem, pak je svatební krabička na peníze skvělou volbou.

D-decor představuje originální dřevěné dekorace určené ke svatbě

Pokud jste se rozhodli darovat novomanželům peníze ve svatební dřevěné krabičce, prohlédněte si nabídku e-shopu https://www.d-decor.cz. Můžete tak učinit stylově. Bankovky postačí vložit do dřevěné krabičky a tu převážete bílou stuhou, která je její součástí. Pro výrobu krabičky je použitá kvalitní březová překližka. Jedná se o český produkt, který vyrábí rodinná firma. Její snahou jsou výrobky, které zákazníkům dělají radost, a navíc vydrží dlouhou dobu.

Kromě svatební dřevěné krabičky na peníze můžete na e-shopu pořídit i další předměty, které pozvednou váš slavnostní den na vyšší úroveň. Jedná se třeba o dřevěnou Knihu hostů, díky které můžete novomanželům zanechat vzkaz. Uchovávání vzpomínek podpoří i svatební fotoalbum. Pro zasedací pořádek ke slavnostní tabuli jsou určené svatební jmenovky. Určitě využijete i svatební box na přání.

Publikováno: 23. 03. 2024 / Aktualizováno: 26. 03. 2024

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Martina Glosová