Pro auto

Osobní automobil – nejhorší investice?

Doby, kdy na jednu rodinu náleželo průměrně jedno auto, jsou nenávratně pryč. Díky obrovskému počtu automobilů v autobazarech jdou ceny ojetin dolů závratnou rychlostí a dva či tři vozy na jednu rodinu dnes nejsou žádnou výjimkou. Auto je pro mnohé z nás nejlepším přítelem, který nás provází do práce, nákupního centra i na dovolenou. Nedokážeme si bez něj představit den, ale proklínáme ho vždy, když nás nějakým způsobem zradí (resp. se porouchá). Auto je pro rodinný rozpočet značná zátěž a pomineme-li investici v podobě pořizovací ceny auta, musíme počítat i s náklady na opravy, pohonné hmoty a povinné ručení. Všechny tyto položky pak dají dohromady překvapivou částku. Jenomže ruku na srdce – zvládli byste jezdi „úspornější“ hromadnou dopravou?

Na benzínu neušetříte, na pojištění ano

Pokud vám náklady na provoz vozila nedají spát a nemůžete přijít na to, jakým způsobem ušetřit, poradíme vám. Ceny benzínu nezměníme, ale co ovlivnit můžeme, je cena povinné pojistky. Povinné ručení platíme všichni a to bez ohledu na to, jakým vozidlem jezdíme. Povinnost hradit pojištění auta nám ukládá zákona a my ho musíme, chtě nechtě, respektovat. Připomeňme si tedy, že monopol na sjednávání povinného ručení už není v rukou České pojišťovny pěkných pár let a je na nás, kterou konkurenci zvolíme. Liberální trh znamená spoustu pojistných produktů a pro laika je složité se v nich zorientovat. Že je řeč zrovna o vás? V tom případě vám pomůže kalkulačka povinného ručení.

Vyklikejte si nejlevnější pojistku

Kalkulátor povinného ručení (případně havarijního pojištění apod.) je webová aplikace, která umožňuje rychlé a přehledné srovnání jednotlivých pojistných produktů. Nutno podotknout, že zcela zdarma. Najdete ji například na klikpojisteni.cz a během několika minut najdete nejlevnější povinné ručení, které vašemu rozpočtu skutečně uleví. Díky klikpojisteni.cz ušetřilo 85% klientů a to až 70% z částky, kterou za autopojištění platili doposud. Nedůvěřujete-li svým řidičským schopnostem, případně řídíte zánovní vozidlo, sjednejte si nejlevnější havarijní pojištění a nadobro se zbavte nepříjemného pocitu za volantem. Klikpojisteni.cz šetří nejen peníze, ale také čas, který byste strávili nepříjemným čekáním na pobočce.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné vchodové plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.