Reality

Pozemky projektu Riviéra Hamr v oblasti Hamr na Jezeře uspokojí i ty nejnáročnější

Hledáte stavební pozemek v jedinečné lokalitě? Ať už máte v plánu bydlet nebo se „jen“ rekreovat, máme pro vás jedinečný tip. S exkluzivní nabídkou pozemků v oblasti Podralska – lokalita Hamr na Jezeře – přišla společnost VELINVEST. Jen hodinu jízdy od Prahy můžete mít dům snů v malebné krajině vápencových skal, borových lesů a meandrů řeky Ploučnice. Detaily vám prozradíme v následujících řádcích.

O co se jedná?

VELINVEST nabízí k prodeji 36 kompletně dokončených pozemků s hotovými inženýrskými sítěmi a dopravní infrastrukturou. Zároveň zprostředkovává výstavbu rodinných domů v nízkoenergetickém provedení. Zájemci si mohou vybrat z šesti typových domů v různých stupních provedení. Projekt Riviéra Hamr si za své kvality vysloužit ocenění Realitní projekt roku 2015 Libereckého kraje.

Projekt Riviéra Hamr se nachází v bezprostřední blízkosti Hamerského Jezera. Někteří obyvatelé budou mít výhled přímo na vodní plochu. Dva ukázkové typové domy již stojí a zájemci si je mohou kdykoliv prohlédnout. Pokud máte jiné představy o bydlení, samozřejmě si můžete na pozemku postavit dům podle vlastního návrhu.

Proč je lokalita exkluzivní?

Oblast Podralska je ideální pro rodiny s dětmi i mladší páry, které rády tráví volný čas aktivně. Okolí Hamerského jezera je jako stvořené pro pěší a cykloturistiku. Na jezeře můžete provozovat kanoing, jezdit na vodních lyžích nebo na waterboardu. Pozemky jsou logicky velkým lákadlem i pro nadšené rybáře. Stačí vyjít z domu a přesunout se k nedalekému břehu jezera…

Atraktivní jsou i výlety do Jizerských a Lužických hor, které jsou od Podralska co by kamenem dohodil. Na nákupy můžete vyrazit do blízké Žitavy (něm. Zittau) na kvalitní německé zboží za dobré ceny.

Další informace o pozemcích na prodej najdete na www.rivierahamr.cz.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.