Reality

Pozemky projektu Riviéra Hamr v oblasti Hamr na Jezeře uspokojí i ty nejnáročnější

Hledáte stavební pozemek v jedinečné lokalitě? Ať už máte v plánu bydlet nebo se „jen“ rekreovat, máme pro vás jedinečný tip. S exkluzivní nabídkou pozemků v oblasti Podralska – lokalita Hamr na Jezeře – přišla společnost VELINVEST. Jen hodinu jízdy od Prahy můžete mít dům snů v malebné krajině vápencových skal, borových lesů a meandrů řeky Ploučnice. Detaily vám prozradíme v následujících řádcích.

O co se jedná?

VELINVEST nabízí k prodeji 36 kompletně dokončených pozemků s hotovými inženýrskými sítěmi a dopravní infrastrukturou. Zároveň zprostředkovává výstavbu rodinných domů v nízkoenergetickém provedení. Zájemci si mohou vybrat z šesti typových domů v různých stupních provedení. Projekt Riviéra Hamr si za své kvality vysloužit ocenění Realitní projekt roku 2015 Libereckého kraje.

Projekt Riviéra Hamr se nachází v bezprostřední blízkosti Hamerského Jezera. Někteří obyvatelé budou mít výhled přímo na vodní plochu. Dva ukázkové typové domy již stojí a zájemci si je mohou kdykoliv prohlédnout. Pokud máte jiné představy o bydlení, samozřejmě si můžete na pozemku postavit dům podle vlastního návrhu.

Proč je lokalita exkluzivní?

Oblast Podralska je ideální pro rodiny s dětmi i mladší páry, které rády tráví volný čas aktivně. Okolí Hamerského jezera je jako stvořené pro pěší a cykloturistiku. Na jezeře můžete provozovat kanoing, jezdit na vodních lyžích nebo na waterboardu. Pozemky jsou logicky velkým lákadlem i pro nadšené rybáře. Stačí vyjít z domu a přesunout se k nedalekému břehu jezera…

Atraktivní jsou i výlety do Jizerských a Lužických hor, které jsou od Podralska co by kamenem dohodil. Na nákupy můžete vyrazit do blízké Žitavy (něm. Zittau) na kvalitní německé zboží za dobré ceny.

Další informace o pozemcích na prodej najdete na www.rivierahamr.cz.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.