Interiér

Skleněné dveře mohou být odrazem vaší osobnosti

Dveře jsou tak samozřejmou věcí, že vás ani nenapadlo o ni přemýšlet z dekoračního hlediska. Hlavní funkcí dveří je přece oddělovat prostory. Ve spojení se skleněnými dveřmi však hranice mezi prostory tak trochu mizí. A to je právě ideální příležitost, jak demonstrovat svoje hranice nejen mezi místnostmi.

Skleněné dveře otevírací váš svět

Kdybychom se na dveře podívali méně prakticky a o to více umělecky, zjistíme, že dveře nám poskytují obrovský originální prostor pro sebevyjádření. Ve spojení s čistotou skla mají právě dveře potenciál vytvořit něco zcela jiného.

Skleněné dveře s vlastním motivem řeknou jen to, co chcete vy

Byla by škoda toho nevyužít. Podělte se s námi o vaše představy. Nemusíte kreslit, stačí popis toho, co by vaše dveře měly vyjádřit. Vytvoříme vše od jednoduchých ornamentů, přes siluetu tváře až po komplexní obrazy z grafoskla. Grafosklo vytváří dojem, že se můžete stát součástí obrazu.

sklenene-dvere

Otevírací skleněné dveře prostor opticky zvětšují

Skleněné dveře vzájemně propojují prostory. Proto krásně provzdušní a opticky zvětší prostor. Zároveň do něj nenásilně vnesou zajímavý moderní prvek. Nemusíte se bát, dveře křehce pouze působí, jsou však poměrně odolné a při nenáročné na údržbu. Dveře nezapomeňte stylově doladit odpovídajícím kováním. Není nad to, když se estetika snoubí s praktickým použitím.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.