Skleněné dveře mohou být odrazem vaší osobnosti

Dveře jsou tak samozřejmou věcí, že vás ani nenapadlo o ni přemýšlet z dekoračního hlediska. Hlavní funkcí dveří je přece oddělovat prostory. Ve spojení se skleněnými dveřmi však hranice mezi prostory tak trochu mizí. A to je právě ideální příležitost, jak demonstrovat svoje hranice nejen mezi místnostmi.

Skleněné dveře otevírací váš svět

Kdybychom se na dveře podívali méně prakticky a o to více umělecky, zjistíme, že dveře nám poskytují obrovský originální prostor pro sebevyjádření. Ve spojení s čistotou skla mají právě dveře potenciál vytvořit něco zcela jiného.

Skleněné dveře s vlastním motivem řeknou jen to, co chcete vy

Byla by škoda toho nevyužít. Podělte se s námi o vaše představy. Nemusíte kreslit, stačí popis toho, co by vaše dveře měly vyjádřit. Vytvoříme vše od jednoduchých ornamentů, přes siluetu tváře až po komplexní obrazy z grafoskla. Grafosklo vytváří dojem, že se můžete stát součástí obrazu. sklenene-dvere

Otevírací skleněné dveře prostor opticky zvětšují

Skleněné dveře vzájemně propojují prostory. Proto krásně provzdušní a opticky zvětší prostor. Zároveň do něj nenásilně vnesou zajímavý moderní prvek. Nemusíte se bát, dveře křehce pouze působí, jsou však poměrně odolné a při nenáročné na údržbu. Dveře nezapomeňte stylově doladit odpovídajícím kováním. Není nad to, když se estetika snoubí s praktickým použitím.

Publikováno: 02. 10. 2016

Kategorie: Interiér

Autor: Adam

Tagy: grafosklo | skleněné dveře