Bez pořádné televize nebude váš obývák nikdy dokonalý

Od dob, kdy byla na trh uvedena první černobílá televize už uběhlo spoustu vody a ačkoliv katodové trubice nahradili moderní technologie, stále je sledování „bedny“ nejoblíbenější zábavou, na kterou nedají dopustit lidé po celém světě. Většinou jich máme doma hned několik. Tu „hlavní“ v obývacím pokoji a několik menších, rovnoměrně rozhozených po kuchyni, pracovně či ložnici. A protože se blíží Vánoce, čas pohádek a filmů, které jsou se svátky pevně spjaty, určitě by nebylo od věci spojit příjemné s užitečným a pořídit si zbrusu novou televizi, díky které bude sledování i těch méně zábavných snímků opravdovým zážitkem.

Postarší LCD nebo moderní LEDku?

Již několik let hraje prim jihokorejská společnost Samsung, která chrlí modely s perfektním poměrem ceny a kvality. Ještě předtím je ale na místě zvážit, zda ušetřit pár korun za starší technologii LCD nebo „investovat“ a dopřát si některou z LED televizí.

Vyšší cena LED televizí bývá dána náročnější výrobou. Oproti LEDkám však nabízí kvalitnější obraz, nižší spotřebu a delší životnost. Nejnovější LED televize Samsung se navíc chlubí velmi úzkým rámem, díky kterému vypadají vážně skvěle.

Sledování filmů jen jako jedna z možností?

Obývací pokoj je místem, kde chceme nejen odpočívat, ale hlavně se i bavit. A přesně to umožňují takzvané smart TV centra. Na oko klasická televize disponuje obrovským množstvím funkcí, které umožňují brouzdání po internetu, pokročilé sledování filmů s možností využívání videopůjčovny, přehrávání fotografií a spoustu dalších aktivit. Výrobci navíc vyvíjejí značné množství nejrůznějších aplikací, které se podobají těm, jak je známe z chytrých telefonů.

Chcete-li za televizi přesto ušetřit, jděte na jisto a objednejte si ji přes spolehlivého elektrospecialistu levneelektro.cz. Ceny televizorů, respektive i další elektroniky, jsou oproti konkurenci levnější o desítky procent a zboží si navíc můžete omrknout i naživo v některé z kamenných prodejen.

Publikováno: 08. 12. 2012

Kategorie: Elektronika

Autor: Adam

Tagy: led televize samsung | levneelektro | Samsung