S-radiatory aneb když elektřina vytápí za cenu plynu

S-radiatoryJak by se vám líbilo ušetřit až 70 % pořizovacích nákladů za vytápění? Způsobů, jak takové úspory dosáhnout, je samozřejmě více, ale jen málokterý je tak dostupný, jako S-radiátory. Tento český výrobek je na českém i evropském trhu novinkou a jejich podstata tkví v akumulaci tepla. K tomu se však dostaneme později. Největším lákadlem je nízká pořizovací cena, která je oproti zřízení plynového vytápění zhruba 4x nižší. Argument, že plyn je z dlouhodobého hlediska levnější než elektřina, kterou S-radiátory k provozu potřebují, neobstojí. Vysvětlíme vám, proč.

Využívejte k vytápění zvýhodněnou elektřinu

Elektrické topení patři k nejdražším způsobům vytápění vůbec, ale v případě S-radiátorů nabírá úplně jiný rozměr. Součástí zařízení je keramická topná deska, které zaručuje bezproblémovost, bezúdržbovost (náklady za každoroční revizi plynového kotle se nekonají) a především perfektní parametry pro akumulaci tepla. A právě díky ní lze využívat zvýhodněné tarify elektrické energie a dostat se na srovnatelnou cenu s ostatními typy vytápění. Pořizovací cena S-radiátorů je ovšem v porovnání ceny plynu zanedbatelná.

Elegantní, tiché a úsporné

S-radiátory se standardně vyrábí s povrchovou úpravou v podobě práškové barvy v bílém odstínu, ale lze je vyrobit i v jiných barevných kombinacích. Součástí balení jsou také lišty, závěsná zařízení na zeď a kabeláž. Obsluha je triviální a hravě ji zvládnou i děti. Samotný provoz je velmi tichý, čistý a ekologický a výrobce poskytuje 5ti letou záruku. Pokud vás revoluční způsob vytápění elektřinou zaujal, přečtěte si o něm více na webu s-radiatory.cz. České akumulační topení je skvělým důkazem, že v jednoduchosti spočívají nejefektivnější řešení.

Publikováno: 02. 04. 2013

Kategorie: Ostatní

Autor: Adam

Tagy: elektrické topení | s-radiátory | topení | vytápění