Finance

Rychlá půjčka, když vám vypadne příjem? Ano, ALE…

Situace, kdy na účtu ani v peněžence nezbude ani koruna, a na stole se nakupí složenky, není zrovna příjemná. Nicméně stát se to může každému, dokonce i lidem, kteří mají domácí rozpočet pod kontrolou. Někdy stačí nečekaný výpadek příjmů, nedostatečná rezerva a oheň je rázem na střeše. Jak se však ke krátkodobému finančnímu problému postavit? Určitě čelem – podstatné je najít ten správný způsob, jak z potíží elegantně vybruslit.

Pro koho je rychlá půjčka vhodná?

Tzv. půjčka před výplatou je vhodná jako prostředek při řešení jednorázového krátkodobého výpadku příjmu. Rozhodně byste ji neměli používat pravidelně, například na úhradu jiných dluhů. To je s ohledem na vyšší RPSN velmi nevýhodné.

Zároveň byste se měli přesvědčit, že budete mít dostatek peněz na úhradu splátky v dohodnutém termínu. Navíc by vám mělo zbýt dost na to, aby vám zbylo dost na běžný provoz domácnosti a nemuseli jste si opět půjčovat.

Vyřešte to půjčkou zdarma

Krátkodobé půjčky jsou obecně dražší než běžné spotřebitelské úvěry, ale to nemusí být překážkou. Někteří poskytovatelé nabízí první půjčku zdarma. K takovým produktům patří například Ferratum – rychlá půjčka.

Ferratum Bank je zavedený poskytovatel rychlých úvěrů a momentálně nabízí půjčku ve výši až 9 000 Kč na dobu 30 dní zcela zdarma. Znamená to, že vrátíte přesně tolik, kolik si půjčíte.

Co je dobré vědět?

Rychlá půjčka je koncipována tak, aby pomohla překlenout kratší období bez příjmů. Tomu odpovídá o krátká doba splatnosti. Poskytovatelé však obvykle umožňují posunutí termínu o několik dalších týdnů – počítejte však s poplatkem.

Rychlá půjčka, ačkoliv je oproti klasickým úvěrům výrazně menší, je stále půjčka. Proto byste k ní měli přistupovat zodpovědně a sjednat si ji jen v případě, že je to bezpodmínečně nutné.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné vchodové plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.