Rychlá půjčka, když vám vypadne příjem? Ano, ALE...

Situace, kdy na účtu ani v peněžence nezbude ani koruna, a na stole se nakupí složenky, není zrovna příjemná. Nicméně stát se to může každému, dokonce i lidem, kteří mají domácí rozpočet pod kontrolou. Někdy stačí nečekaný výpadek příjmů, nedostatečná rezerva a oheň je rázem na střeše. Jak se však ke krátkodobému finančnímu problému postavit? Určitě čelem – podstatné je najít ten správný způsob, jak z potíží elegantně vybruslit.

Krátkodobé půjčky jsou obecně dražší než běžné spotřebitelské úvěry, ale to nemusí být překážkou. Někteří poskytovatelé nabízí první půjčku zdarma. K takovým produktům patří například Ferratum – rychlá půjčka.

Ferratum Bank je zavedený poskytovatel rychlých úvěrů a momentálně nabízí půjčku ve výši až 9 000 Kč na dobu 30 dní zcela zdarma. Znamená to, že vrátíte přesně tolik, kolik si půjčíte.

Rychlá půjčka je koncipována tak, aby pomohla překlenout kratší období bez příjmů. Tomu odpovídá o krátká doba splatnosti. Poskytovatelé však obvykle umožňují posunutí termínu o několik dalších týdnů – počítejte však s poplatkem.

Rychlá půjčka, ačkoliv je oproti klasickým úvěrům výrazně menší, je stále půjčka. Proto byste k ní měli přistupovat zodpovědně a sjednat si ji jen v případě, že je to bezpodmínečně nutné.

Publikováno: 08. 02. 2018

Kategorie: Finance

Autor: Adam

Tagy: první půjčka zdarma | rychlá půjčka