Skvělé tipy

Proč si stále více lidí pořizuje nábytek na míru?

Katalogy jsou plné atraktivního nábytku, tak proč se Češi stále častěji uchylují k zakázkové výrobě? Je to jen rozmar, protože nevědí, co s penězi? Tak černobílé to samozřejmě není. Výroba nábytku na míru je jasnou volbou pro každého, kdo se s katalogovým sortimentem nespokojí. Sériová výroba je sice levnější, ale ruku v ruce s tím jde i horší kvalita.

Z nábytku se stalo spotřební zboží

Ještě relativně nedávno byla v nábytkářství úplně jiná situace. Lidé si pořizovali nábytek s vidinou toho, že jim vydrží třeba i několik desítek let. Ten kvalitnější se samozřejmě dědil z generace na generaci a jeho cena průběžně rostla. Pak ale nastal boom sériové výroby a s tím se změnily priority spotřebitelů. Lidé najednou začali nakupovat levnější kousky, které častěji měnili za jiné.

Na první pohled se zdá, že nejde o špatný nápad. Nábytek vás bude stát méně a až se opotřebuje, pořídíte si nový. Ale to vás časem omrzí, a navíc ve finále vyjde mnohem dráž, než na kolik by vás vyšla investice do zakázkové výroby.

Další problém sériového nábytku tkví v tom, že se nepřizpůsobí vašemu bydlení. Což může být potíž především v atypicky řešeném bytě či menších prostorách. Díky nábytku na míru využijete i zákoutí, výklenky a další netradiční architektonické prvky vašeho obydlí.

Obraťte se na zkušeného truhláře, nebudete litovat

Nechcete-li dělat kompromisy vůči kvalitě, designu a rozměrům, obraťte se na truhlářství a nechte si zhotovit nábytek na míru. Nebude vás stát o moc více než ten z katalogu, ale o to větší potěšení z něj budete mít.

A co konkrétně si můžete nechat vyrobit? Například truhlářství Marek Praha nabízí vše od kuchyňské linky až po vestavěné skříně či nábytek do kanceláře. Pro šikovného truhláře není téměř nic nemožné.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.