Nejvýhodnější investice? Bezesporu luxusní nemovitosti.

Disponujete volným kapitálem a nechcete, aby vaše peníze zahálely a ztrácely na hodnotě? Řadíte se mezi ty, kteří neradi riskují a preferují stabilní investice, které se v průběhu času pozvolna zhodnocují? A kromě toho se poohlížíte po novém bydlení? V tom případě je vaše volba jasná – investujte své peníze do nemovitosti a to bez ohledu na to, jestli ji budete využívat k bydlení, nebo pronajímat.

Cena luxusních bytů v budoucnu poroste

Investice do nemovitostí se vyplatí téměř vždy, ale jen málokteré nemovitosti jsou z dlouhodobého hlediska tak rentabilní jako ty, které se nachází ve velkých městech, případně v jejich bezprostředním okolí. V posledních letech jsou nejvíce na „odbyt“ luxusní bytové jednotky v nově zbudovaných developerských projektech, u kterých se předpokládá největší nárůst hodnoty. Jedním z projektů, jehož jméno je momentálně skloňováno zdaleka nejčastěji, je usedlost Šafránka.

Usedlost Šafránka - bydlení pro náročné

Za projektem, v rámci kterého je pro zájemce k mání 12 luxusních bytů, stojí developer CHENEN a.s. a již na první pohled se od všech ostatních výrazně liší. Šafránka totiž nepatří mezi novostavby a její kořeny sahají až do 17. století. Jde o původně viniční usedlost, která prošla rozsáhlou rekonstrukcí, ale přesto si uchovala unikátní atmosféru. A právě to je jednou z největších předností projektu. Pokud toužíte po bydlení s neobyčejnou atmosférou, měla by volba padnout právě na Šafránku. Ani tím ovšem výčet předností nekončí. Součástí rozhlehlého areálu (4 500 m2) jsou také nebytové prostory, které mohou posloužit ke komerčním účelům. Můžete v nich vybudovat fintess centrum, nebo třeba vinárnu. Všichni obyvatelé mají k dispozici bazén, saunu a dostatek venkovního prostoru, kde lze uspořádat grillovačku nebo oslavu. Problémy s parkováním řešit nebudete – v komplexu je 12 krytých parkovacích míst a dalších 18 stání na nádvoří. O kompletní servis se stará správce, který pro vás po domluvě zajistí i služby jako je hlídání dětí nebo domácích mazlíčků. Celý objekt je navíc zabezpečen kamerovým systémem, který je napojen na bezpečnostní agenturu. Usedlost Šafránka se nachází cca 5 minut chůze od autobusové zastávky Vypich a v blízké budoucnosti zde bude dokončena stanice metra A Motolská nemocnice. Prostřednictvím MHD se tak do centra Prahy dostanete za 20 až 25 minut. Vlastním vozem samozřejmě ještě rychleji. Pokud vás luxusní bydlení zaujalo, přečtěte si o něm více na www.usedlost-safranka.cz.

Publikováno: 18. 10. 2013

Kategorie: Reality

Autor: Adam

Tagy: investice do nemovitostí | luxusní byty | usedlost šafránka