Příjemný víkend v Českém Krumlově

Začínáte mít doma ponorkovou nemoc a nemůžete se dočkat, až si v práci vyberte dovolenou a někam si vyrazíte? Není divu, při tom všem shonu zkrátka musíme někdy vypnout. A ať už si vyberte volno na celý týden, nebo si vyrazíte na víkend, mohl by se vaší cílovou destinací stát Český Krumlov. Je zvláštní, že Češi tuto perlu Jižních Čech mírně opomíjejí, zatímco zahraniční turisté si pobyt v Českém Krumlově nemohou vynachválit. Sbalte si pár nejdůležitějších věcí a vyrazte do nádherného českého města třeba s celou rodinou. Rozhodně má co nabídnout a na své si přijdou nejen milovníci památek, ale také umění či sportu.

Dovolená v Českém Krumlově pro celou rodinu

Český Krumlov patří mezi nejkrásnější evropské památky UNESCO a nejatraktivnější místo je bezesporu zámek Český Krumlov. Ten se skládá ze dvou částí, Dolního a Horního hradu a nádherné zámecké zahrady. Součástí zámku je také divadlo s otočným hledištěm, kde se během letních měsíců konají festivaly a pořádají úžasná divadelní představení. V Českém Krumlově se to jen hemží muzei a expozicemi, ze kterých budou nadšeni zejména milovníci umění. Neméně zajímavá je i prohlídka nově otevřeného grafitového dolu. Pokud se na dovolené neobejdete bez svého kola nebo in-line bruslí, také si přijdete na své. Český Krumlov je vyhlášený mnoha sportovními akcemi, kde si můžete zasoutěžit a změřit své síly s ostatními.

Hledáte levné ubytování?

Snažíte se redukovat výdaje za dovolenou a hledáte levné ubytování Český Krumlov? V tom případě by se vám mohlo líbit v některém ze tří apartmánů v Penzionu u pivovaru. Za velmi nízké ceny dostanete komfortní ubytování, snídaní a možnost bezplatného parkoviště. Samozřejmostí je také wi-fi. Nejzajímavější výhled nabízí apartmán ve vrchním patře, z jehož oken můžete pozorovat zámeckou věž. Penzion se nachází v centru města a nikam to nebudete mít daleko. Až si Český Krumlov užijete dosytosti, můžete si udělat výlety do nedalekých Českých Budějovic nebo Jindřichova Hradce, které jsou neméně zajímavě. Z dovolené se vrátíte plní nezapomenutelných zážitků a krásných vzpomínek.