Skvělé tipy

Praha – ideální místo pro život i dovolenou

Naše malá země v srdci Evropy nabízí netušené možnosti a místem, které je zdaleka nejatraktivnější, je naše hlavní město. Praha je středem zájmu turistů z celého světa a to nejen díky svým historickým památkám, ale také kulturou a pestrým nočním životem. Zároveň je centrem vzdělání a místem s bohatou nabídkou pracovních příležitostí. Ať už se chcete do Prahy vydat za prací či na dovolenou, jistě vás bude zajímat cenově přijatelné ubytování. Říká se, že v Praze se žije blaze, ale poněkud draze, což může mnoho lidí odradit. My se však podíváme na alternativu v podobě levného ubytování, které vám pobyt v hlavním městě zpříjemní.

Zapomeňte na hotely, lepší jsou ubytovny

Chcete-li si Prahu užít plnými doušky a nehledíte na to, kolik v rámci své dovolené utratíte, ubytujte se v některém z mnoha pětihvězdičkových hotelů. V případě, že se chcete do hlavního města přesunout natrvalo, zřejmě pro vás bude vhodnější ubytovna Praha, která je mnohem levnější. Ubytovny jsou ideální pro turisty, stejně jako studeny a ty, kteří si zde přijeli vydělat nějakou tu korunu. Nabídka slušně placených pracovních míst láká lidi z celé republiky a byla by škoda nechat většinu mzdy za drahé ubytování. Ubytovny už dávno neplatí za synonymum k nedostatečně zařízeným a těsným bytovým jednotkám, ve kterých najdete postel a jednu malou skříň. Naopak – provozovatelé tohoto ubytování Praha se snaží o nadstandardní vybavení a mnohé ubytovny tak vypadají skutečně komfortně. Vzhledem k poměru ceny a výbavy je tato forma ubytování zdaleka nejvýhodnější.

Ubytování v centru města

V minulosti se většina známých ubytoven nacházela na periferiích, což jejich obyvatelům znesnadňovalo přístup do centra města. V současnosti však vzniká mnoho nových ubytovacích zařízení, která jsou v bezprostřední blízkosti atraktivních lokalit. Nenachází-li se poblíž centra, vždy jsou jen několik minut od metra, které vás dostane všude tam, kam potřebujete. Napojení na spoje ocení zejména studenti, kteří musí v brzkých ranních hodinách na přednášky a nemohou si dovolit strávit hodiny čekáním na vhodný autobus a následné přestupy.

Bez realitky to jde ještě levněji

Hledáte-li opravdu levnou ubytovnu, zaměřte se na pronájem bez realitky. Realitní kanceláře si většinou k ceně za ubytování přiráží nekřesťanské peníze a pronájem se tak notně prodraží. Jestliže chcete bydlet levněji, kontaktujte přímo provozovatele ubytovny a nebudete muset platit provizi realitce. A rada na závěr? Předtím, než za pronájem zaplatíte, si vaše nové ubytování důkladně prohlédněte, zda splňuje vaše požadavky a odpovídá popisu, který má provozovatel uveden na svých webových stránkách.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné vchodové plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.