Skvělé tipy

Pozvánka na Festival interiérového designu v SYKORA HOME v Praze

Přijmete pozvánku na jedinečnou akci, v rámci které se seznámíte s novinkami v oblasti bydlení? Designové trendy, technické inovace a možnost konzultace s těmi nejlepšími v oboru. Přesně v takovém duchu se nese Festival interiérového designu, který pořádá společnost Sykora v pražském showroomu SYKORA HOME. Expozice se účastní přední čeští výrobci a dodavatelé. Zajímají vás podrobnosti?

Jedinečný Festival interiérového designu se koná od 22.9. do 19.10. 2014 a návštěvníci se rozhodně mají na co těšit. Pokud se rádi kocháte pěknými věcmi, nenechte si akci ujít. A v případě, že se v brzké budoucnosti chystáte na menší či větší renovaci svého domova, pak má pro vás pozvánka ještě větší hodnotu. Kromě toho, že si budete moct veškeré věci vyzkoušet a „osahat“, získáte velmi zajímavé slevy na nákup. Buďme však trochu konkrétnější.

Největším lákadlem je luxusní soukromý kinosál prošpikovaný nejmodernější technikou. Pokud jste vždy snili o privátním biografu, máte možnost si ho vyzkoušet. Obrazovka s obrovskou úhlopříčkou a „libový“ zvuk – stačí se usadit v luxusním křesýlku a alespoň na chvíli zažít ten pocit, že máte vlastní kino doma.

Příznivci hi-tech ocení také přítomnost českého výrobce ELKO EP, který na festivalu představí vypínač LARA. Jde o kombinaci internetového rádia s intercomem. Přesvědčí vás o tom, že podobné hračičky už nepatří jen do sci-fi filmů, ale že se staly realitou. ELKO EP má v rukávu mnohem více důmyslných řešení, které vaší domácnost promění na „inteligentní“. Stačí se zeptat a rádi vám poradí.

A co dál? Na akci samozřejmě nechybí ani prémiový nábytek. Na aktuální kolekci značky Desirée dostanete slevu ve výši 30 % a luxusní sedačky Max Divani pořídíte za zaváděcí ceny. Nezapomeňte se kouknout ani na stylový kuchyňský nábytek Sykora. Novou kuchyň pořídíte s 15 % slevou!

Těšíte se? Tak nezapomeňte, že Festival interiérového designu končí 19.10.2014. Do té doby ho najdete v showroomu SYKORA HOME PRAHA!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.