Rekonstrukce domu

Zapomeňte na lešení, půjčte si pracovní plošinu

Rekonstrukce ve větších výškách nepatří mezi populární práce a mnoho z nás je oddaluje, jak se jen dá. Patříte-li k lidem, kteří si dům opravují svépomocí, ale máte strach z vratkého lešení, mohla by vám pomoci pracovní plošina. Při zaslechnutí tohoto slova se většině vybaví vysoké ceny za pronájem strojů, ale opak je pravdou. Pronájem pracovní plošiny vyjde levněji a navíc s sebou přináší celou řadu dalších výhod. Je to nejen bezpečnost práce, ale také rychlost a dosah. Díky nízké hmotnosti a technické dokonalosti je způsob jejich využití prakticky neomezený. Ve městech, průmyslových objektech, ale i v obytných zónách, sadech či nákupních centrech – zde všude najdou využití a to nejen při výstavbě a rekonstrukci, ale také údržbě.

Výhody pracovních plošin v kostce

Pracovní plošina je mobilní a k převozu vám postačí osobní či nákladní vozidlo s tažným zařízením. Přeprava lešení je mnohem náročnější a budete k ní potřebovat nákladní vůz či dodávku. Pokud spěcháte, oceníte bleskurychlou přípravu, která nezabere více, než pět minut. Dokážete snad za tak krátký čas složit lešení? Mezi další výhody patří i značný dosah – plošina pokryje plochu do výšky i šířky až několik desítek metrů a je proto vhodná i pro práci na vyšších objektech. Jak dlouho by trvalo postavit adekvátní lešení? Dalším pozitivem je i příznivá cena. Zdá-li se vám taxa za půjčení plošiny vysoká, vypočítejte si, kolik vás bude stát výpůjčka a realizace lešení (a navíc náklady na pracovní sílu, která nemůže pracovat, dokud se lešení složí). Dojdete k závěru, že je plošina skutečně mnohem levnější.

Bezpečnost? Především!

Každá práce ve výškách se pojí s určitým rizikem. Práce na plošině ještě neznamená, že se vám nic nemůže stát – vždy musíte dbát na dodržování základních pravidel. Odpadá však možnost pádu zapříčiněného neodborným složením plošiny. Podtrženo a sečteno, není jediný důvod, proč byste si ke své práci neměli přizvat pomocníka v podobě moderní plošiny.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.