Potřebujete pořádné lešení? Prozadíme vám, na koho se obrátit!

LešeníŽebřík někdy jednoduše nestačí a tak nezbývá, než do hry povolat lešení. Nemáte-li vlastní, budete se muset poohlédnout po půjčovně. Obyvatelé Velkého Meziříčí, Brna, Jihomoravského kraje, Jihlavy a Vysočiny to mají jednoduché, mohou se obrátit na firmu Autocolor Šoukal s.r.o., která nabízí nejen pronájem, ale také montáž a následnou demontáž několika typů lešení. Pokud mezi ně patříte i vy, neváhejte a s klidem se na Autocolor obraťte. Společnost je členem Českomoravské komory lešenářů o.s., což je samo o sobě zárukou kvality. Kromě toho se může pochlubit celou řadou referencí, které si můžete prohlédnout přímo na webu autocolor.cz. Za zmínku stojí dálniční most ve Velkém Meziříčí či nedaleká kaple Kadolec.

Potřebujete lešení na rodinný domek nebo dokonce na hrad? Žádný problém...

Pokud si nejste jistí, které lešení je pro vaši práci nejvhodnější, nebojte se zeptat. Specialisté z Autocolor vám poskytnou odborné poradenství a nezávaznou konzultaci zcela zdarma. Své práci skutečně rozumí a nabídnou vám nejvhodnější řešení. Pronájem lešení není omezen množstvím a můžete si vypůjčit i skutečně rozsáhlé lešení. Cenovou kalkulaci si lze spočítat prostřednictvím kalkulátoru, který najdete na webu. Stačí nastavit jednotlivé parametry a obratem se vám zobrazí přibližný cena, která vás však pravděpodobně příjemně překvapí – Autocolor si i přes vysokou kvalitu lešení drží ceny velmi nízko.

Firma Autocolor nenabízí pouze pronájem lešení, ale také plošiny, schodišťové věže, bednění a mobilní oplocení. I zde můžete počítat s vysoce kvalitními konstrukcemi a servisem, na který jste u profesionálů zvyklí. Kompletní nabídku služeb, reference a další důležité informace najdete na autocolor.cz.

Publikováno: 09. 04. 2013

Kategorie: Stavba a rekonstrukce

Autor: Adam

Tagy: lešení | pronájem lešení | schodišťové věže