Skvělé tipy

Party stan na mejdan roku

Léto, budiž požehnáno. Kdy jindy, než v červenci a srpnu je ten nejlepší čas uspořádat extra mejdan, na který se jen tak nezapomene. Garden party u bazénu je tím nejlepším způsobem, jak zařídit letní oslavu, najíst se, napít a pobavit dosytosti. Kromě bazénu a pivních setů budou potřeba i party stany.

Nedílnou součástí každé letní akce je party stan. Nabízí zázemí nejen pro samotné hosty jako odpočinkovou zónu, ale i ochranu před nepřízní počasí. Z praktického hlediska rovněž slouží i jako místo pro přípravu občerstvení, prostor pro hudbu nebo jiné aktivity. Venkovní stany s výškou boční stěny 2,6m jsou oblíbené pro svou prostornost a snadnou instalaci.

Postavíte ho všude

Konstrukci je možné postavit jak na travnatém, tak i na betonovém povrchu. Plocha střechy stanu je tvořena z jednoho dílu, boční a štítové stěny jsou samostatnými součástmi. Plachta je vyrobena ze 100% nepromokavého materiálu, takže obstojí, i když vám počasí nepřeje. Je možné zvolit stan s okny nebo bez oken. Party stan 2m mají opláštění s gramáží 500g/m2, dva hlavní vchody uzavíratelné na zip, s možností srolování a uchycení.

Svatební deja´vu

Z hlediska využití se velmi dobře hodí i na svatbu. V posledních měsících je stále více oblíbený rustikální styl obřadů, se smart casual výzdobou a prvky minimalismu, což party stan na svatbu MP Trent bezezbytku splňuje.

Dostupný je v rozměrech 6x12m až 8x20m, což je plocha 160 m2, co které se vleze velké množství hostů. Velmi dobrou zprávou je i skutečnost, že je možné stany navzájem spojovat. Bez problémů se tak do nich vejde svatební hostina, kapela, gastro bufet, bar i taneční parket. Stany MP Tent.

Devět z deseti oslovených svatebčanů se shodlo, že svatba v exteriérech a za použití stanů má své neopakovatelné kouzlo a stojí za to ji zažít.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení v Praze? Prohlédněte si připravované etapy oblíbených bytových projektů od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.