Skvělé tipy

Party stan na mejdan roku

Léto, budiž požehnáno. Kdy jindy, než v červenci a srpnu je ten nejlepší čas uspořádat extra mejdan, na který se jen tak nezapomene. Garden party u bazénu je tím nejlepším způsobem, jak zařídit letní oslavu, najíst se, napít a pobavit dosytosti. Kromě bazénu a pivních setů budou potřeba i party stany.

Nedílnou součástí každé letní akce je party stan. Nabízí zázemí nejen pro samotné hosty jako odpočinkovou zónu, ale i ochranu před nepřízní počasí. Z praktického hlediska rovněž slouží i jako místo pro přípravu občerstvení, prostor pro hudbu nebo jiné aktivity. Venkovní stany s výškou boční stěny 2,6m jsou oblíbené pro svou prostornost a snadnou instalaci.

Postavíte ho všude

Konstrukci je možné postavit jak na travnatém, tak i na betonovém povrchu. Plocha střechy stanu je tvořena z jednoho dílu, boční a štítové stěny jsou samostatnými součástmi. Plachta je vyrobena ze 100% nepromokavého materiálu, takže obstojí, i když vám počasí nepřeje. Je možné zvolit stan s okny nebo bez oken. Party stan 2m mají opláštění s gramáží 500g/m2, dva hlavní vchody uzavíratelné na zip, s možností srolování a uchycení.

Svatební deja´vu

Z hlediska využití se velmi dobře hodí i na svatbu. V posledních měsících je stále více oblíbený rustikální styl obřadů, se smart casual výzdobou a prvky minimalismu, což party stan na svatbu MP Trent bezezbytku splňuje.

Dostupný je v rozměrech 6x12m až 8x20m, což je plocha 160 m2, co které se vleze velké množství hostů. Velmi dobrou zprávou je i skutečnost, že je možné stany navzájem spojovat. Bez problémů se tak do nich vejde svatební hostina, kapela, gastro bufet, bar i taneční parket. Stany MP Tent.

Devět z deseti oslovených svatebčanů se shodlo, že svatba v exteriérech a za použití stanů má své neopakovatelné kouzlo a stojí za to ji zažít.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.