Rekonstrukce domu

Hliníkové vstupní dveře: řešení pro vytížené prostory

Vstupní dveře často musí čelit velkému zatížení a intenzivnímu provozu. Zde se ke slovu dostávají hliníkové dveře. Pojďme se podívat na možnosti, jaké moderní hliníkové dveře nabízí!

Požadavek na maximální odolnost a funkčnost

Zvýšený pohyb osob, které neustále někam spěchají, a také rychlá manipulace s nejrůznějšími předměty se často velmi negativně podepisuje na stavu vstupních částí do komerčních a veřejných budov. Jedná se samozřejmě o menší či větší firemní prostory, ale stejně tak sem spadají banky, pošty, úřady atd. Jak je vidno, použití hliníkových dveří je velmi široké. Jejich použití má však své opodstatnění i v případě bytových domů a podobně. Také zde v důsledku pohybu dětí, kočárků a podobně klasické plastové dveře brzy doznají značných škod, kterým je však možné předejít volbou vhodných dveří.

Možnosti moderních hliníkových dveří

V současné době hliníkové vchodové dveře charakterizuje široká nabídka barev a konstrukčních provedení. Mohou tak bez problémů zapadnout do celkového architektonického pojetí. Na výběr je běžně z různých povrchových úprav, konkrétně práškového lakování a eloxování, kterým je společná velmi dobrá odolnost proti poškození. Co se týče zasklení, zde je možné vybírat mezi dvojsklem a trojsklem. Neméně důležité je kvalitní kování, které bez problémů obstojí i na značně exponovaných místech. Hliníkové dveře lze rovněž vyrobit i ve velkých a nestandardních rozměrech.

Hliníkové dveře v Opavě a okolí nabízí společnost Triogas, která se věnuje výrobě, dodávce i montáži oken, dveří, vrat a zimních zahrad už od roku 2006. Dveře jsou doplněné o rakouské kování MACO. Výplně Perito jsou dostupné v PVC i hliníkovém provedení. Společnost zajišťuje také servis hliníkových dveří v Ostravě a okolních městech.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení v Praze? Prohlédněte si připravované etapy oblíbených bytových projektů od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.