Rekonstrukce domu

Hliníkové vstupní dveře: řešení pro vytížené prostory

Vstupní dveře často musí čelit velkému zatížení a intenzivnímu provozu. Zde se ke slovu dostávají hliníkové dveře. Pojďme se podívat na možnosti, jaké moderní hliníkové dveře nabízí!

Požadavek na maximální odolnost a funkčnost

Zvýšený pohyb osob, které neustále někam spěchají, a také rychlá manipulace s nejrůznějšími předměty se často velmi negativně podepisuje na stavu vstupních částí do komerčních a veřejných budov. Jedná se samozřejmě o menší či větší firemní prostory, ale stejně tak sem spadají banky, pošty, úřady atd. Jak je vidno, použití hliníkových dveří je velmi široké. Jejich použití má však své opodstatnění i v případě bytových domů a podobně. Také zde v důsledku pohybu dětí, kočárků a podobně klasické plastové dveře brzy doznají značných škod, kterým je však možné předejít volbou vhodných dveří.

Možnosti moderních hliníkových dveří

V současné době hliníkové vchodové dveře charakterizuje široká nabídka barev a konstrukčních provedení. Mohou tak bez problémů zapadnout do celkového architektonického pojetí. Na výběr je běžně z různých povrchových úprav, konkrétně práškového lakování a eloxování, kterým je společná velmi dobrá odolnost proti poškození. Co se týče zasklení, zde je možné vybírat mezi dvojsklem a trojsklem. Neméně důležité je kvalitní kování, které bez problémů obstojí i na značně exponovaných místech. Hliníkové dveře lze rovněž vyrobit i ve velkých a nestandardních rozměrech.

Hliníkové dveře v Opavě a okolí nabízí společnost Triogas, která se věnuje výrobě, dodávce i montáži oken, dveří, vrat a zimních zahrad už od roku 2006. Dveře jsou doplněné o rakouské kování MACO. Výplně Perito jsou dostupné v PVC i hliníkovém provedení. Společnost zajišťuje také servis hliníkových dveří v Ostravě a okolních městech.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.