Nevoní vám Praha? Brno má také co nabídnout!

Bydlení v Praze jsme se již v minulosti věnovali nesčetněkrát, ale dnes se pro změnu přesuneme na Jižní Moravu. A to nikam jinam než do jejího samotného centra – čtyřistatisícového sídla Brna, které je pro Jihomoravský kraj to, co Praha pro Střední Čechy.

Spokojený život je v Brně realitou

Důvodů, pro si vybrat pro život právě Brno, je poměrně dost a v zásadě se nijak neliší od těch, které jsou typické pro hlavní město. Dostatek dobře placených pracovních příležitostí, bohatý kulturní život a kouzelná jihomoravská příroda v jeho bezprostředním okolí. Pádné argumenty, co říkáte? Spokojený život však samozřejmě tkví i ve vhodně zvoleném bydlení a právě s tím by vám mohla pomoci společnost KOMFORT, která se zabývá stavbou bytových a rodinných domů a dalšími stavbami, které spadají do oboru pozemního stavitelství. Zajímá vás, co vám mohou nové byty v Brně nabídnout? Nabídka firmy KOMFORT je komplexní a reflektuje vše, co může bydlení v jihomoravské „metropoli nabídnout. Nechybí levné byty Brno, které jsou vhodné na začátek, ale ani skutečně luxusní bydlení pro nejnáročnější. Portfolio bytů je koncipováno tak, aby si vybraly mladé rodiny, páry, jednotlivci i senioři.

Luxusní bydlení na dosah ruky

Byty jsou v atraktivních lokalitách s dobrou občanskou vybaveností a dobrou dostupností do centra. Společnost KOMFORT má s výstavbou bytů letité zkušenosti a při jejich realizaci hledí na každá detail a to jak v exteriéru, tak v interiéru. Luxusní byty využívají moderní technologie, které jsou zárukou vysokého komfortu a minimální energetické náročnosti. I navzdory vysoké užitné hodnotě jsou ovšem k dispozici za rozumnou cenu a to i žádaných lokalitách jako jsou Žabovřesky a Černovice. Luxusní byty v Brno ve zmíněných lokalitách ocení téměř každý. V okolí je dostatek obchodů, dětských hřišť, ale i míst, kde je možné provozovat sportovní aktivity. Celkový dojem umocňuje poklidné prostředí plné zeleně.

Aktuální nabídku bytů a reference najdete na oficiálním webu společnosti komfort.cz.

Publikováno: 17. 06. 2013

Kategorie: Reality

Autor: Adam

Tagy: levné byty Brno | luxusní byty Brno | nové byty v Brně