Dovolená v lázeňské Třeboni

Jižní Čechy patří k nejatraktivnějším místům, kde můžete strávit pohodovou dovolenou a to nejen sami, ale i s celou rodinou. Velkým lákadlem je nejen Český Krumlov, ale i lázeňské město Třeboň. To se nachází pouhých 22 kilometrů od Českých Budějovic a nabízí spoustu možností vyžití. V okolí Třeboně najdete celou řadu pamětihodností, přírodních krás, ale i služeb v oblasti wellness. Hledáte-li vhodné ubytování, které vás potěší cenou a vysokým standardem komfortu, mohl by se vám líbit penzion Bílý Jednorožec. Ten se rozkládá v historickém domě na pěší zóně a je středobodem mezi hlavními turistickými tahy. Hned naproti najdete vstup do Zámku Třeboň a asi 100 m oblíbené třeboňské náměstí. Okoupat se můžete v blízkém rybníku Svět.

Komfortní ubytování v srdci Třeboně

Penzion Bílý jednorožec čítá 10 pokojů s celkovou kapacitou 22 lůžek. Je považován za jedno z nejlepších ubytování Třeboň a pyšní se čistými, útulnými a prostornými pokoji, které jsou zařízené stylově a velmi vkusně. Můžete se těšit na vlastní sociální zařízení, televizi, chladničku, psací stůl a bezdrátové připojení na internet. Ubytování Třeboň nabízí velmi chutné stravování v přilehlé restauraci Bílý jednorožec, případně přímo na pokoji. Jistě nepohrdnete místními rybí a zvěřinové speciality, na které budete vzpomínat ještě velmi dlouho.

Dopřejte odpočinek tělu i duši

Vzhledem k tomu, že si na dovolenou jedete především odpočinou, oceníte celou řadu doplňkových služeb, jako je vlastní lazebna s wellness a lázeňskými procedurami, ale také půjčovna kol. Dopřejte vašemu tělu detoxikační masáže a užijte si několik desítek minut péče šikovných lazebnic. Budou-li se vám procedůry zamlouvat, můžete si pro své přátele nechat vyhotovit dárkový poukaz a udělat jim radost, třeba k narozeninám. Na dovolenou v lázeňské Třeboni hned tak nezapomenete a odnesete si s sebou domů celou řadu nezapomenutelných zážitků. Nezapomeňte, že díky ubytování Třeboň v penzionu Bílý jednorožece si pobyt užijete ještě intenzivněji.

Publikováno: 29. 05. 2012

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Adam

Tagy: penzion bílý jednorožec | třeboň | ubytování třeboň | welness třeboň