Zahrada a rostliny

Nenechte svou zahradu vyschnout

Zavlažování trávníkuToužíte po krásné zahradě s hustým trávníkem, košatými stromy a nejrůznějšími druhy pestrobarevných trvalek? V tom případě ji budete muset věnovat dostatek péče a především ji pravidelně zavlažovat. Trápí-li vás nedostatek času a chcete-li si práci výrazně usnadnit a zefektivnit, sáhněte po automatickém zavlažovacím systému. Tato důmyslná sestava nachází využití v parcích, fotbalových hřištích, tenisových kurtech a samozřejmě i na zahradách a není jediný důvod, proč byste si ji nemohli pořídit i vy.

Navenek jednoduché, v jádru složité

Automatické zavlažovací systémy působí jednoduše, ale nedávejte na první dojem. Jsou složeny z mnoha prvků jako je podzemní potrubí, ventily, filtry, rozličné druhy postřikovačů, elektrické rozvody a dalších nezbytných součástek, bez kterých by nemohly fungovat.

Potrpíte-li si na perfektní vzhled své zahrádky a obáváte se, že automatické závlahové systémy naruší harmonický ráz exteriéru, buďte v klidu. Systém je důmyslně ukryt tak, aby nepřekážel fyzicky ani opticky. Dobu zavlažování si nastavíte podle potřeby a ve vámi zvoleném čase pak dojde k otevření ventilů a postřikovače se pod tlakem vody vysunou. Poté, co proběhne zavlažování, se ventily uzavřou a postřikovače opět zmizí v podzemí. Díky vestavěným čidlům, které reagují na vlhkost půdy a déšť, dochází k zavlažování jen tehdy, je-li to nezbytně nutné. Systém dokáže sám rozeznat, zda je ten správný čas pro závlahu, nebo má proces zablokovat.

Řešení na klíč

Pamatujte si, že instalace automatického závlahového systému není snadná a chcete-li, aby byl plně funkční, raději se obraťte na někoho, kdo má s instalací bohaté zkušenosti. Vyžadujete-li vysoce kvalitní zavlažování trávníku, na které se můžete plně spolehnout, obraťte se na firmu Zahrady Bula (více informací najdete na zahrady-bula.cz). Ta nabízí značkové systémy Hunter a Irimon, které patří k nejspolehlivějším zařízením svého druhu. Samozřejmostí je i záruční a pozáruční servis a opravy, stejně jako zazimování i jarní zprovoznění.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.