Nábytek Ustohal - moderní nábytek s dlouholetou tradicí

Rozkládací <a href=pohovka Cube" src="http://driftdesign.cz/wp-content/uploads/2013/01/Rozkládací-pohovka-Cube-150x150.jpg" width="150" height="150" />Psal se rok 1990 a v Brně vznikla malá a nenápadná dílna, ve které se začaly vyrábět postele. Málokdo tušil, že za pár let přesídlí společnost Ustohal do velkých výrobních prostor v Kuřimi a stane se z ní uznávaný výrobce nábytku, který zútulní domácnost lidem ve všech koutech republiky. Zdravotně nezávadné materiály, nápaditý a nadčasový design a pečlivé dílenské zpracování dostaly výrobky do 120ti prodejen v České republice a na Slovensku a i dnes, stejně jako na počátku, splňují nejpřísnější testy kvality. V současné době Ustohal vyrábí více než 50 druhů čalouněného nábytku, který si můžete prohlédnout ve firemní prodejně na Horově ul. 65 v Brně. Nemáte-li cestu kolem, nevadí. Kompletní sortiment si můžete objednat i prostřednictvím e-shopu. Zajímá vás, jak vypadá aktuální nabídka?

Nábytek Brno Ustohal začínal s postelemi a i v současnosti nabízí široké spektrum čalouněných jednolůžek a robustní dvoulůžka. Obojí s i bez úložného prostoru a to v mnoha barevných i designových provedeních. Ceny jednolůžek začínají pod pěti tisíci korunami (luxusní válenda Klio) a za nejlevnější dvojlůžko zaplatíte lehce přes sedm tisíc (dvoulůžko z laminfólií Klára). Samozřejmostí je bohatý výběr zdravotních matrací Řešeto, které lze objednat i samostatně. Doprava je zdarma a to již od jednoho kusu.

Luxusní válenda Klio

Trpíte-li akutním nedostatkem místa, určitě oceníte pestrou nabídku rozkládacích pohovek. Výroba nábytku Brno je konstruuje s důrazem na snadnou manipulaci tak, aby bylo možné je v okamžiku předělat na pohodlnou postel. Aktuálně si můžete vybrat z deseti typů matrací a více než sto druhů látek, mezi kterými nechybí klasické i netradiční vzory. To samé platí i o křeslech. I ty je možno zkombinovat s jakýmkoliv potahem a perfektně jej sladit se zbytkem interiéru. Kromě praktických rozkládacích křesel s úložným prostorem vyrábí nábytek Brno Ustohal také komfortní polohovací křesla (Florida a Havaj) a stylové křesílko Kobra, které neudělá ostudu ani v kanceláři či zasedací místnosti.

Křesílko Kobra

Ale ani tím zdejší výroba nábytku nekončí. Mezi doplňky najdete kromě menších i větších polštářů také taburety, které jsou nedílnou součástí každé sedací soupravy. Prohlédnout si je můžete na webových stránkách nabytekustohal.cz, kde si je lze také objednat.

Publikováno: 03. 01. 2013

Kategorie: Interiér

Autor: Adam

Tagy: nábytek | nábytek brno | nábytek ustohal | výroba nábytku