Interiér

Nábytek Ustohal – moderní nábytek s dlouholetou tradicí

Rozkládací pohovka CubePsal se rok 1990 a v Brně vznikla malá a nenápadná dílna, ve které se začaly vyrábět postele. Málokdo tušil, že za pár let přesídlí společnost Ustohal do velkých výrobních prostor v Kuřimi a stane se z ní uznávaný výrobce nábytku, který zútulní domácnost lidem ve všech koutech republiky. Zdravotně nezávadné materiály, nápaditý a nadčasový design a pečlivé dílenské zpracování dostaly výrobky do 120ti prodejen v České republice a na Slovensku a i dnes, stejně jako na počátku, splňují nejpřísnější testy kvality. V současné době Ustohal vyrábí více než 50 druhů čalouněného nábytku, který si můžete prohlédnout ve firemní prodejně na Horově ul. 65 v Brně. Nemáte-li cestu kolem, nevadí. Kompletní sortiment si můžete objednat i prostřednictvím e-shopu. Zajímá vás, jak vypadá aktuální nabídka?

Nábytek Brno Ustohal začínal s postelemi a i v současnosti nabízí široké spektrum čalouněných jednolůžek a robustní dvoulůžka. Obojí s i bez úložného prostoru a to v mnoha barevných i designových provedeních. Ceny jednolůžek začínají pod pěti tisíci korunami (luxusní válenda Klio) a za nejlevnější dvojlůžko zaplatíte lehce přes sedm tisíc (dvoulůžko z laminfólií Klára). Samozřejmostí je bohatý výběr zdravotních matrací Řešeto, které lze objednat i samostatně. Doprava je zdarma a to již od jednoho kusu.

Luxusní válenda Klio

Trpíte-li akutním nedostatkem místa, určitě oceníte pestrou nabídku rozkládacích pohovek. Výroba nábytku Brno je konstruuje s důrazem na snadnou manipulaci tak, aby bylo možné je v okamžiku předělat na pohodlnou postel. Aktuálně si můžete vybrat z deseti typů matrací a více než sto druhů látek, mezi kterými nechybí klasické i netradiční vzory. To samé platí i o křeslech. I ty je možno zkombinovat s jakýmkoliv potahem a perfektně jej sladit se zbytkem interiéru. Kromě praktických rozkládacích křesel s úložným prostorem vyrábí nábytek Brno Ustohal také komfortní polohovací křesla (Florida a Havaj) a stylové křesílko Kobra, které neudělá ostudu ani v kanceláři či zasedací místnosti.

Křesílko Kobra

Ale ani tím zdejší výroba nábytku nekončí. Mezi doplňky najdete kromě menších i větších polštářů také taburety, které jsou nedílnou součástí každé sedací soupravy. Prohlédnout si je můžete na webových stránkách nabytekustohal.cz, kde si je lze také objednat.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.