Moderní bydlení se bez stínící techniky neobejde

Máte problémy s ostrými slunečními paprsky, které po celý rok drze pronikají okny do vašeho bytu či domu? Zdaleka největší potíže působí rozpustilé sluníčko v průběhu léta, kdy dochází k nadměrnému přehřívání interiéru. Přitom stačí tak málo – pořídit si dobrou stínící techniku. K mání jsou žaluzie, rolety a to ve vnitřní i venkovní podobě. A my vám prozradíme, proč byste neměli s nákupem meškat!

Klasika, která nezklame

Čím jiným začít, než cenově nejdostupnějším systémem v podobě horizontálních žaluzií? Umožňují plynulou regulaci pronikajícího světla, což oceníte i z hlediska lepšího soukromí. Nepříjemné dokáže být nejen sluníčko, ale také zvědavý soused. Instalace vnitřních žaluzií je snadná a rychlá. Vnitřní žaluzie se hodí pro všechny typy oken a jistě vás potěší široké spektrum typů a barevných kombinací. Sáhnete-li po nevšedním barevném provedení, vaše bydlení rázem ožije.

Látkové stínění je trendy a funkční

V souvislosti s vnitřním stíněním nelze nezmínit látkové systémy. Do této kategorie spadají látkové rolety, plisé žaluzie, japonské žaluzie a vertikální žaluzie. Látkové stínění je vizuálně atraktivní a umožňuje zastínění atypických oken (např. šikmých nebo půlkruhů) či optické rozdělení místnosti do menších sekcí. Některé typy lze ovládat motoricky.

Venkovní zastínění šetří vaší kapsu

Dražší, ale o to zajímavější řešení představuje venkovní stínící technika v podobě venkovních žaluzií a rolet. Obojí nabízí snadnou redukci slunečních paprsků. Žaluzie a rolety zlepšují tepelně-izolační vlastnosti domu a zamezují přehřívání a úniku tepla. K dalším výhodám patří mechanická ochrana oken a možnost současného větrání a stínění. Tyto systémy lez ovládat manuálně i motoricky pomocí dálkového ovládání. Chcete se o moderních stínící technice dozvědět další informace? Najdete je na www.profiflex.cz. Společnost Profiflex zajišťuje kompletní servis v oboru stínících systémů již od roku 1994. V nabídce nechybí ani sítě proti hmyzu, markýzy a další související produkty. Nechte si poradit od kvalifikovaných zaměstnanců to nejlepší řešení pro váš domov!

Publikováno: 18. 12. 2015

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Adam

Tagy: stínící technika