Skvělé tipy

Moderní bydlení se bez stínící techniky neobejde

Máte problémy s ostrými slunečními paprsky, které po celý rok drze pronikají okny do vašeho bytu či domu? Zdaleka největší potíže působí rozpustilé sluníčko v průběhu léta, kdy dochází k nadměrnému přehřívání interiéru. Přitom stačí tak málo – pořídit si dobrou stínící techniku. K mání jsou žaluzie, rolety a to ve vnitřní i venkovní podobě. A my vám prozradíme, proč byste neměli s nákupem meškat!

Klasika, která nezklame

Čím jiným začít, než cenově nejdostupnějším systémem v podobě horizontálních žaluzií? Umožňují plynulou regulaci pronikajícího světla, což oceníte i z hlediska lepšího soukromí. Nepříjemné dokáže být nejen sluníčko, ale také zvědavý soused. Instalace vnitřních žaluzií je snadná a rychlá. Vnitřní žaluzie se hodí pro všechny typy oken a jistě vás potěší široké spektrum typů a barevných kombinací. Sáhnete-li po nevšedním barevném provedení, vaše bydlení rázem ožije.

Látkové stínění je trendy a funkční

V souvislosti s vnitřním stíněním nelze nezmínit látkové systémy. Do této kategorie spadají látkové rolety, plisé žaluzie, japonské žaluzie a vertikální žaluzie. Látkové stínění je vizuálně atraktivní a umožňuje zastínění atypických oken (např. šikmých nebo půlkruhů) či optické rozdělení místnosti do menších sekcí. Některé typy lze ovládat motoricky.

Venkovní zastínění šetří vaší kapsu

Dražší, ale o to zajímavější řešení představuje venkovní stínící technika v podobě venkovních žaluzií a rolet. Obojí nabízí snadnou redukci slunečních paprsků.

Žaluzie a rolety zlepšují tepelně-izolační vlastnosti domu a zamezují přehřívání a úniku tepla. K dalším výhodám patří mechanická ochrana oken a možnost současného větrání a stínění. Tyto systémy lez ovládat manuálně i motoricky pomocí dálkového ovládání.

Chcete se o moderních stínící technice dozvědět další informace? Najdete je na www.profiflex.cz. Společnost Profiflex zajišťuje kompletní servis v oboru stínících systémů již od roku 1994. V nabídce nechybí ani sítě proti hmyzu, markýzy a další související produkty. Nechte si poradit od kvalifikovaných zaměstnanců to nejlepší řešení pro váš domov!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Vchodové dveře na míru

Odolné vchodové plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení? Prohlédněte si připravované novostavby Praha 6 od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.