Vrata do garáže jako z galerie

Garáž a především garážová vrata nejsou jen místo na zaparkování auta, ale také designový prvek. Vrata totiž bývají jednou z největších ploch, a proto si jich všimneme jako první.

Ovlivnění vzhledu

U starších domů se často setkáme s vraty s minimální údržbou. Rez, oprýskaná barva a špína rozhodně nejsou nijak reprezentativní a spíše nám pak pokazí dojem z celkového vzhledu domu. Je to i proto, že majitelé si ani neuvědomí, jak moc ovlivňují garážová vrata design domu. Dveře a vrata mají nevděčnou roli, přestože je používáme denně, moc pozornosti jim nevěnujeme. U garážových vrat řešíme jen to, zda jsou funkční a naši pozornost si vyslouží teprve ve chvíli, kdy něco nefunguje tak, jak má. Renovace garážových vrat přitom nemusí být složitá ani nás zbavit celoživotních úspor. Moderní technologie si snadno poradí s téměř všemi dispozicemi i problémy a pro každou garáž se najde řešení. A pokud si vybíráme vrata do nového domu, tak trochu nechceme mít stejná, jako má soused vpravo, vlevo i naproti.

Pro radost sousedům

Design garážových vrat ale nemusí být vůbec nudný. Jedinečný vzhled, který z vašich garážových vrat udělá designový doplněk domu, umožní digitální tisk garážových vrat. Díky unikátní technologii můžete svá vrata odzdobit téměř jakýmkoli motivem. Imitace dřeva, betonu, nerezu, abstraktní vzory, malby, fotografie z dovolené nebo malůvky vašich dětí, nic z toho není problém. Potěšit sebe, sousedy i kolemjdoucí můžete třeba obrázkem vašeho domácího mazlíčka v nadživotní velikosti nebo fotografií písčité pláže s palmami. Moderní technologie Duraprint využívá inkoustový tisk, následné vytvrzení UV lampou a přelakování celého povrchu matným PUR lakem pro zvýšení odolnosti proti UV záření i otěru. Design garážových vrat s potiskem tak můžete mít podle svých představ a zlepšit si náladu pokaždé, když opouštíte domov nebo se do něj vracíte.

Publikováno: 31. 08. 2020

Kategorie: Garáž

Autor: Adam