Kuchyně

Kuchyně Sykora – proč se český výrobce drží na špici již téměř sto let?

Kuchyně už dávno nejsou místem, které musí být jen stoprocentně funkční a praktické. Vyžadujeme po nich mnohem více a pokud nám nevyhovují i z estetického hlediska, nemají šanci. Klademe důraz na perfektní rozvržení kuchyňské linky (aneb vše musí být po ruce a zároveň nepřekážet), kvalitní materiály a spoustu dalších aspektů, bez kterých výsledek nemůže vyhovovat našim vysokým nárokům. A pokud patříte mezi fajnšmekry, kteří se nespokojí se zavedeným standardem, patrně jste již v souvislosti s prvotřdní kuchyní narazili na jméno Sykora. Není divu, historie společnosti začala již v roce 1922, kdy ji založili sourozenci Vlastimil a Karel Sýkorovi. Od té doby se značky Sykora drží v popředí českých výrobců.

Dlouholetá historie samozřejmě není jediným předpokladem k tomu, aby se značka držela v centru pozornosti. Tím pravým důvodem je kvalita, respektive vynikající poměr ceny a kvality, kterému na českém trhu konkuruje málokdo. A ano, i skutečnost, že jde o českou tradiční značku, samozřejmě při výběru kuchyně leckoho ovlivní.

Kuchyně, které budí emoce

Kuchyně Sykora jsou kvalitní, detailně propracované a korespondují s nejnovějšími trendy. Jak ale jistě tušíte, to není vše, co české kuchyně odlišuje od zavedených standardů. Sykora jde ve všech směrech o kus dál a neustále přichází s novými nápady, využívá revoluční výrobní technologie a sleduje poslední trendy. Zní to jako fráze, kterou se ohání většina výrobců kuchyní? Možná, ale v případě společnosti Sykora nejde jen o slova.

Kuchyně, které si můžete prohlédnout v přehledu realizací na http://www.sykora.eu/k2-tags/realizace/kuchyne/absolute-kaschmir, ve vás vyvolají vzpomínky na něco, co jste již někde viděli. Kde to jen bylo… Deja vu, přátelé. Pokud jste již předtím nelistovali v katalogu Sykora, pravděpodobně jste se jen snažili zhmotnit své představy o dokonalém kuchyňském interiéru. A tady ho máte, stačí si vybrat některou z dostupných sestav a dotáhnout rekonstrukci bydlení do cíle.

Až je uvidíte, neodoláte jim

Nemá smysl blíže popisovat výhody a specifika jednotlivých designových návrhů. Rádi vám je vylíčí a předvedou v celé jejich kráse vyškolení zaměstnanci v některém z mnoha showroomů. Přijďte se podívat, jak vypadají kuchyně bez kompromisů. Kochejte se a osahejte si výjimečné materiály. Chcete kuchyni, nebo prostor, kde se budete rádi scházet s ostatními členy domácnosti? Rozhodnete-li se správně, vaše kuchyňská linka přestane být bojištěm – stane se z ní místo, na které se budete těšit.

Elite

Pure

Sense

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.