Kuchyně Sykora - proč se český výrobce drží na špici již téměř sto let?

Kuchyně už dávno nejsou místem, které musí být jen stoprocentně funkční a praktické. Vyžadujeme po nich mnohem více a pokud nám nevyhovují i z estetického hlediska, nemají šanci. Klademe důraz na perfektní rozvržení kuchyňské linky (aneb vše musí být po ruce a zároveň nepřekážet), kvalitní materiály a spoustu dalších aspektů, bez kterých výsledek nemůže vyhovovat našim vysokým nárokům. A pokud patříte mezi fajnšmekry, kteří se nespokojí se zavedeným standardem, patrně jste již v souvislosti s prvotřdní kuchyní narazili na jméno Sykora. Není divu, historie společnosti začala již v roce 1922, kdy ji založili sourozenci Vlastimil a Karel Sýkorovi. Od té doby se značky Sykora drží v popředí českých výrobců. Dlouholetá historie samozřejmě není jediným předpokladem k tomu, aby se značka držela v centru pozornosti. Tím pravým důvodem je kvalita, respektive vynikající poměr ceny a kvality, kterému na českém trhu konkuruje málokdo. A ano, i skutečnost, že jde o českou tradiční značku, samozřejmě při výběru kuchyně leckoho ovlivní.

Kuchyně, které budí emoce

Kuchyně Sykora jsou kvalitní, detailně propracované a korespondují s nejnovějšími trendy. Jak ale jistě tušíte, to není vše, co české kuchyně odlišuje od zavedených standardů. Sykora jde ve všech směrech o kus dál a neustále přichází s novými nápady, využívá revoluční výrobní technologie a sleduje poslední trendy. Zní to jako fráze, kterou se ohání většina výrobců kuchyní? Možná, ale v případě společnosti Sykora nejde jen o slova. Kuchyně, které si můžete prohlédnout v přehledu realizací na http://www.sykora.eu/k2-tags/realizace/kuchyne/absolute-kaschmir, ve vás vyvolají vzpomínky na něco, co jste již někde viděli. Kde to jen bylo... Deja vu, přátelé. Pokud jste již předtím nelistovali v katalogu Sykora, pravděpodobně jste se jen snažili zhmotnit své představy o dokonalém kuchyňském interiéru. A tady ho máte, stačí si vybrat některou z dostupných sestav a dotáhnout rekonstrukci bydlení do cíle.

Až je uvidíte, neodoláte jim

Nemá smysl blíže popisovat výhody a specifika jednotlivých designových návrhů. Rádi vám je vylíčí a předvedou v celé jejich kráse vyškolení zaměstnanci v některém z mnoha showroomů. Přijďte se podívat, jak vypadají kuchyně bez kompromisů. Kochejte se a osahejte si výjimečné materiály. Chcete kuchyni, nebo prostor, kde se budete rádi scházet s ostatními členy domácnosti? Rozhodnete-li se správně, vaše kuchyňská linka přestane být bojištěm – stane se z ní místo, na které se budete těšit. Elite Pure Sense

Publikováno: 31. 05. 2014

Kategorie: Interiér

Autor: Adam

Tagy: kuchyně sykora | kuchyňská linka | sykora