Úklid domácnosti v rukou profesionálů

Také se nemůžete dočkat, až příští víkend strávíte s mopem v ruce? Nebudeme si nic nalhávat, uklízení nepatří mezi oblíbené činnosti, ale v neuklizené domácnosti je to k nevydržení. A v žádném případě bychom neměli uklízet jen proto, aby nás nepomluvili případní návštěvníci. Pořádek bychom měli mít především kvůli sobě.

Nezapomínejte na špinu, která není vidět

Pokud jste pravidelný úklid domácnosti řešili pouhým přerovnáním tak, aby celek budil lepší dojem, měli byste svůj přístup přehodnotit. Neméně důležité jsou i kouty, které na první pohled nejsou vidět. Prach a skrytá špína představuje ideální líheň pro bakterie a škodlivé mikroorganismy, které mohou vyvolat alergie a další nepříjemná onemocnění. Dost možná netušíte, že podstatnou složkou nánosu prachu jsou i zbytky staré lidské kůže nebo vlasy. Skutečně chcete, aby je vaše děti vdechovaly? O bakteriích chlamydie a meningokoka, které mohou vyvolat těžké onemocnění mozku, se raději nezmiňujeme. Neváhejte proto investovat do kvalitních mycích prostředků a přistupujte k úklidu svědomitěji. A nezapomínejte ani na pravidelné praní ložního prádla, ve kterém se roztočům velmi líbí.

Dejte úklid!

Na druhou stranu ne vždy máme chuť na komplexní úklid a raději bychom se věnovali něčemu úplně jinému. V takovém případě se vyplatí povolat do zbraně profesionály, kteří špinavou práci odvedou za nás. Profesionální úklidové firmy disponují kvalitním vybavením a prostředky a v neposlední řadě i určitou know how. Jednoduše ví, jak uklidit. Otázkou tedy jde, kde někoho takového najít a nespálit se.

Hledáte-li někoho, kdo vám jednorázově nebo pravidelně vykouzlí z chlívku útulnou klícku, vyzkoušejte zbrusu novou službu DámeÚklid.cz. Portál sdružuje tisíce úklidových firem a jediné co budete muset udělat, je přesně specifikovat poptávku. Nezáleží na tom, zda sháníte někoho na vytírání podlahy, čištění interiéru vašeho vozidla nebo úklid kanceláře. Na www.dameuklid.cz ho pro vás najdou do několika minut. Garancí spokojenosti je uživatelské hodnocení a komentáře, díky kterým si o vybrané úklidové firmě uděláte vlastní obrázek.

Publikováno: 10. 11. 2013

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Adam

Tagy: dáme úklid | jak čistit | jak uklízet | úklid domácnosti