Skvělé tipy

Jste z Ústeckého kraje a hledáte spolehlivou stavební firmu?

Hledáte firmu, která nabízí stavební, zemní a betonářské práce? Představujeme vám ABS – stavební společnost. V oboru působí již 26 let a za kvalitu uskutečněných zakázek hovoří vynikající hodnocení ze strany zákazníků. Společnost se po celou dobu snaží vyhovět zákazníkům i v případě nestandardních požadavků a svou práci odvádět svědomitě. Přečtěte si více o její historii a nabídce služeb.

Příběh stavební firmy

Firma byla založena 27. 2. 1992. Na jejím vzniknu se podíleli Ing. Zdeňkem Adam a Jaromír Bílý. První jmenovaný je dnes jediným jednatelem. První oblastí, kterou se firma zabývala, byly stavební práce. Postupně se k nim přidaly i další služby.

První zakázku získala firma již při svém založení. Byla jí stavba teplické mlékárny. Od dubna roku 1992 se firma zabývá také výrobou betonu. Původně působila v pronajaté betonárně, odkoupila ji v roce 1996.

Velkého rozvoje se firma dočkala v roce 1997. Došlo k rozsáhlé rekonstrukci jejího areálu. Kolektiv zaměstnanců se rozšířil na 55, později až na 60 členů. Důraz se klade na jejich kvalifikaci a odbornou způsobilost, což zkvalitňuje a zefektivňuje veškerou práci. V zakázkách vedly průmyslové stavby, výjimkou ovšem nebyly ani výstavby rodinných domů nebo třeba rekonstrukce bytů. Postupně se rozšířila strojní vybavenost.

ABS – stavební společnost se vypracovala na vysokou úroveň. Jedná se o firmu s dobrou pověstí, která odvádí špičkovou práci a je vstřícná ke svým zákazníkům.

Nabídka služeb

Firma nabízí veškeré stavební práce: výstavbu rodinných domů, průmyslových budov, rekonstrukce. Specializuje se na oblast Teplic, působí ovšem i v dalších místech Severočeského kraje. Stavební postupy si firma naplánuje tak, aby vše stíhala ve sjednaných termínech. Materiál odebírá výhradně od spolehlivých dodavatelů, můžete se tedy spolehnout na kvalitu a stavbu bez zbytečných prodlev.

Součástí služeb jsou také zemní práce, úprava terénu před stavbou, stejně tak i betonařské práce a výroba betonu. Firma se zabývá také projektovou dokumentací. Nemusíte tak shánět několik různých společností, o všechno se postará ABS – stavební společnost.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.