Jste z Ústeckého kraje a hledáte spolehlivou stavební firmu?

Hledáte firmu, která nabízí stavební, zemní a betonářské práce? Představujeme vám ABS – stavební společnost. V oboru působí již 26 let a za kvalitu uskutečněných zakázek hovoří vynikající hodnocení ze strany zákazníků. Společnost se po celou dobu snaží vyhovět zákazníkům i v případě nestandardních požadavků a svou práci odvádět svědomitě. Přečtěte si více o její historii a nabídce služeb.

Příběh stavební firmy

Firma byla založena 27. 2. 1992. Na jejím vzniknu se podíleli Ing. Zdeňkem Adam a Jaromír Bílý. První jmenovaný je dnes jediným jednatelem. První oblastí, kterou se firma zabývala, byly stavební práce. Postupně se k nim přidaly i další služby. První zakázku získala firma již při svém založení. Byla jí stavba teplické mlékárny. Od dubna roku 1992 se firma zabývá také výrobou betonu. Původně působila v pronajaté betonárně, odkoupila ji v roce 1996. Velkého rozvoje se firma dočkala v roce 1997. Došlo k rozsáhlé rekonstrukci jejího areálu. Kolektiv zaměstnanců se rozšířil na 55, později až na 60 členů. Důraz se klade na jejich kvalifikaci a odbornou způsobilost, což zkvalitňuje a zefektivňuje veškerou práci. V zakázkách vedly průmyslové stavby, výjimkou ovšem nebyly ani výstavby rodinných domů nebo třeba rekonstrukce bytů. Postupně se rozšířila strojní vybavenost. ABS – stavební společnost se vypracovala na vysokou úroveň. Jedná se o firmu s dobrou pověstí, která odvádí špičkovou práci a je vstřícná ke svým zákazníkům.

Nabídka služeb

Firma nabízí veškeré stavební práce: výstavbu rodinných domů, průmyslových budov, rekonstrukce. Specializuje se na oblast Teplic, působí ovšem i v dalších místech Severočeského kraje. Stavební postupy si firma naplánuje tak, aby vše stíhala ve sjednaných termínech. Materiál odebírá výhradně od spolehlivých dodavatelů, můžete se tedy spolehnout na kvalitu a stavbu bez zbytečných prodlev. Součástí služeb jsou také zemní práce, úprava terénu před stavbou, stejně tak i betonařské práce a výroba betonu. Firma se zabývá také projektovou dokumentací. Nemusíte tak shánět několik různých společností, o všechno se postará ABS – stavební společnost.

Publikováno: 24. 10. 2019

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Adam