I vaše víno chce bydlet lépe

Také vás vytáčí špatně vychlazené nebo naopak teplé víno? Chcete si svůj oblíbený nápoj vychutnat v ideální teplotě a navíc se netrápit tím, že nemáte kam uskladnit načatou lahev? Přišel čas na změnu. K tomu, abyste si pořídili vlastní vinotéku, přece nemusíte být sommeliérem. Kromě toho, že získáte perfektní prostředí pro uskladnění vytříbeného alkoholického nápoje, navíc vylepšíte interiér o další elegantní prvek. Moderní lednice na víno jsou totiž nejen praktické, ale i velmi elegantní. Udělali jsme si do první české online vinárny winehouse.cz a prozkoumali zdejší sortiment. Znalcům vín není třeba online vinárnu winehouse.cz nikterak představovat. Nabízí široký sortiment kvalitních moravských a českých vín, certifikované destiláty a veškeré příslušenství, bez kterého se konzumenti vína neobejdou. Kromě toho také chladničky na víno a to v mnoha variantách. My jsme se zaměřily na dva extrémy. Drobnou JC-8 Glossy a luxusní LUX-46.

Humibox JC-8 glossy - praktická a elegantní

Pro méně náročné zákazníky, kteří navíc nedisponují dostatkem prostoru, je ideální malá chladnička Humibox JC-8 glossy. Pojme 8 lahví a hodí se do bytu nebo na chatu. I přes své kompaktní rozměry se chlubí elegantním designem, dostatečným výkonem a zanedbatelnou spotřebou. Je opatřena LED displejem a neváží ani 10 kilo.

Humibox LUX-46 – vrchol luxusu pro opravdové fajnšmekry

Mnohem zajímavější jsou větší modely, mezi kterými nechybí ani luxusní lednice na víno Humibox LUX-46. Pojme až 46 lahví vína a pyšní se ručně prošívanou kůží a to hned v několika barevných provedeních. Dvojitá skleněná dvířka poskytují uskladněnému vínu perfektní ochranu před UV zářením a vnitřní teplotu jednoduše nastavíte na dotykovém displeji. I přesto, že jde o dvoukomorovou chladničku, vás nadměrná spotřeba elektřiny rozhodně trápit nebude. Nezáleží na tom, kde ji umístíte – vždy se stane nepřehlédnutelnou dominantou každého interiéru. Nabídka chladniček je ve skutečnosti mnohem pestřejší a vyjmenovat všechny nabízené modely by zabralo spoustu času. Prohlédnout si je můžete přímo na winehouse.cz.