Kuchyně

I vaše víno chce bydlet lépe

Také vás vytáčí špatně vychlazené nebo naopak teplé víno? Chcete si svůj oblíbený nápoj vychutnat v ideální teplotě a navíc se netrápit tím, že nemáte kam uskladnit načatou lahev? Přišel čas na změnu. K tomu, abyste si pořídili vlastní vinotéku, přece nemusíte být sommeliérem. Kromě toho, že získáte perfektní prostředí pro uskladnění vytříbeného alkoholického nápoje, navíc vylepšíte interiér o další elegantní prvek. Moderní lednice na víno jsou totiž nejen praktické, ale i velmi elegantní. Udělali jsme si do první české online vinárny winehouse.cz a prozkoumali zdejší sortiment.

Znalcům vín není třeba online vinárnu winehouse.cz nikterak představovat. Nabízí široký sortiment kvalitních moravských a českých vín, certifikované destiláty a veškeré příslušenství, bez kterého se konzumenti vína neobejdou. Kromě toho také chladničky na víno a to v mnoha variantách. My jsme se zaměřily na dva extrémy. Drobnou JC-8 Glossy a luxusní LUX-46.

Humibox JC-8 glossy – praktická a elegantní

Pro méně náročné zákazníky, kteří navíc nedisponují dostatkem prostoru, je ideální malá chladnička Humibox JC-8 glossy. Pojme 8 lahví a hodí se do bytu nebo na chatu. I přes své kompaktní rozměry se chlubí elegantním designem, dostatečným výkonem a zanedbatelnou spotřebou. Je opatřena LED displejem a neváží ani 10 kilo.

Humibox LUX-46 – vrchol luxusu pro opravdové fajnšmekry

Mnohem zajímavější jsou větší modely, mezi kterými nechybí ani luxusní lednice na víno Humibox LUX-46. Pojme až 46 lahví vína a pyšní se ručně prošívanou kůží a to hned v několika barevných provedeních. Dvojitá skleněná dvířka poskytují uskladněnému vínu perfektní ochranu před UV zářením a vnitřní teplotu jednoduše nastavíte na dotykovém displeji. I přesto, že jde o dvoukomorovou chladničku, vás nadměrná spotřeba elektřiny rozhodně trápit nebude. Nezáleží na tom, kde ji umístíte – vždy se stane nepřehlédnutelnou dominantou každého interiéru.

Nabídka chladniček je ve skutečnosti mnohem pestřejší a vyjmenovat všechny nabízené modely by zabralo spoustu času. Prohlédnout si je můžete přímo na winehouse.cz.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Odborná montáž oken

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Obraťte se na českou firmu Oknoplastik.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.