Energie

Jak vytopit venkovní terasu levně a rychle? Sálavým teplem!

Také se nemůžete dočkat na pohodové chvíle na terase? Během slunečných dnů je lenošení ve stínu markýzy velmi příjemné a své kouzlo má posezení venku i večer. Jinak perfektní dojem vám může pokazit pouze prudší ochlazení, kvůli kterého se zřejmě velmi rychle stáhnete do tepla domova. Případné vytápění terasy by bylo příliš nákladné a za těch pár romantických momentů to přece nestojí… anebo ano? Svou terasu můžete vytopit mnohem levněji, než si myslíte. Stačí, když sáhnete po plynových infrazářičích, které pracují na principu sálavého vytápění.

Plynové infrazářiče se využívají pro vytápění větších prostor jako jsou výrobní haly, sklady, ale také sportoviště nebo venkovní terasy restaurací. A není jediný důvod, proč byste si je nemohli pořídit i vy. Venkovní prostory okamžitě vytopí na požadovanou teplotu a to mnohem úsporněji než kterýkoliv jiný systém.

Mezi absolutní špičku patří plynové infrazářiče Schwank. Firmu založil před více než 80 lety Günther Schwank a velmi rychle se dostala mezi přední světové výrobce. Během své dlouhé existence firma investovala do inovací a vývoje a prodala více než 2 miliony topných zařízení zákazníkům na celém světě.

Plynové infrazářiče jsou primárně určeny pro vytápění komerčních objektů, ale na vaší venkovní terase udělají stejnou službu. Fungují na principu elektromagnetického vlnění, které vyzařují infračervené panely. Sálavé vytápění Schwank proniká vzduchem a zahřívá až plochu, na kterou narazí. V tom spočívá jejich ekonomická výhodnost a maximální úspora energie. Můžete je nainstalovat na terasu, balkon, ale také do garáže nebo dílny Energie, kterou vyzařují, je v mnoha směrech podobná té sluneční.

Díky plynovým infrazářičům si pobyt na terase užijete třeba i v zimě. Proč se omezovat počasím, když můžete venkovní prostory rychle a levně vytopit? A abychom nezapomněli – během provozu nedochází ke vzniku průvanu a víření prachu. A to se taky počítá, nebo ne? Více se dozvíte na www.schwank.cz.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Odborná montáž oken

Potřebujete odbornou montáž plastových oken? Obraťte se na českou firmu Oknoplastik.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.