Interiér

I menší koupelna může být útulná. Víme, jak na to!

Pokud je vaše koupelna příliš malá na to, abyste se na každodenní očistnou lázeň těšili, nevěšte hlavu. I v případě panelákové koupelny lze poměrně snadno docílit příjemné atmosféry – stačí si dát pozor na výběr zařízení. Prozradíme vám, na co se při zařizování koupelny zaměřit a kde seženete kompletní sortiment koupelnového vybavení za skvělou cenu.

Kompletní sortiment od A do Z

Na úvod slíbený tip na prodejce, který nabízí široké spektrum koupelnového nábytku, sanitární techniky a dalšího vybavení do koupelny. Téměř 90 tisíc druhů zboží najdete v internetovém obchodě m-k.cz. Prodejce je na trhu 25 let a disponuje i vlastní kamennou prodejnou. S výběrem vám ochotně poradí a při nákupu nad 1 000 Kč nebudete muset platit za dopravu.

Méně je někdy více

Alfou a omegou je vyřazení všech věcí, které v koupelně nemají co pohledávat. Přesuňte nepotřebné věci do jiných úložných prostorů v bytě (anebo ještě lépe – zbavte se jich úplně). V koupelně si nechte jen to, bez čeho se skutečně neobejdete.

Buďte důslední při výběru nábytku. Nesnažte se do koupelny „nacpat“ obrovskou skříň. V panelákovém jádru je prostoru tak akorát na menší skříňku. Koupelnová skříňka s umyvadlem vypadá elegantně a nevyjde vás na astronomickou částku. Zbude-li vám v místnůstce místo, přiberte jednu doplňkovou skříň (např. se zrcadlem).

Myslete na detaily

I v malém prostoru lze vyčarovat hotové divy. Zaměřte se i na méně podstatné věci a slaďte jednotlivé prvky v jeden harmonický celek. Detaily máme na mysli například desky pod umyvadla nebo úchyty na koupelnový nábytek.

Možná se obejdete i bez vany

Spoustu místa ušetříte demontáží vany a její náhradou za sprchový kout. Přijdete sice o relaxační koupele, ale na druhou stranu získáte cenné centimetry navíc. Alternativou může být rohová vana nebo vana s atypickými rozměry. Nechcete-li se čvachtání v horké lázni vzdát, nebudete muset.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení v Praze? Prohlédněte si připravované etapy oblíbených bytových projektů od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.