Chcete se konečně pořádně vyspat?

Už několik týdnů se vám nedaří tvrdě usnout a místo relaxace zažíváte nekončící utrpení? Nedávejte bolesti zad a hlavy za vinu manželce nebo nepříjemnému nadřízenému, jediné, co se podepsalo na vašem momentálním stavu je vaše postel s matrací. Každý pořádný ortoped potvrdí, že bez kvalitní matrace není zdravý spánek možný. Pokud již mnoho let spíte na nepříliš útulné posteli, přišel ten správný čas na změnu. Bez pořádné postele s kvalitní matrací toho opravdu moc nenaspíte. Ceny matrací i postelí jsou přitom rok od roku nižší a není problém koupit vkusnou postel i s roštem a matrací za cenu, která nikterak neohrozí váš rodinný rozpočet. Je však třeba vědět, kde nakupovat.

Praktické, elegantní a zdravé

Kritéria při výběru postele by se neměla omezovat na cenu, ale také na estetický dojem a praktičnost. Máte doma málo místa? Potom se podívejte na manželské postele s úložným prostorem. Naskládáte do něj mnohem více věcí, než si myslíte a uvolníte prostor pro věci, které opravdu potřebujete mít na očích. Postel by měla zapadnout do koloritu vaší ložnice a stát se její dominantou. Je jen na vás, zda za ni chcete utratit několik tisíc, nebo toužíte po luxusní posteli z mahagonového dřeva. Nabídka postelí je skutečně velmi pestrá a uspokojí i nejnáročnější zákazníky. Výběr matrace je poněkud složitější a proto se vyplatí zeptat na radu odborníků. Někteří prodejci dokonce disponují vlastním zařízením, které dokáže zjistit, která matrace je pro vás nejvhodnější.

Chcete ušetřit?

Pokud máte na nákup postele s matrací omezený rozpočet, určitě se po nich podívejte na internetu. Internetové obchody nabízí neuvěřitelné množství postelí a matrací, při čemž jsou k mání za nižší ceny, než v kamenných obchodech. Vyplatí se počat na akce, kdy dostanete k jedné matraci další zdarma. Ušetříte tak několik tisíc korun a navíc nebudete muset nikam chodit.

Publikováno: 26. 04. 2012

Kategorie: Interiér

Autor: Adam

Tagy: manželské postele | matrace | postel | postele