Interiér

Hliníkové schůdky: Nesmí chybět v žádné domácnosti!

Někdo má to štěstí a dosáhne třeba i na tu nejvyšší poličku. Ti ostatní si musí pomoct přistavením židle. Je to i váš případ? Pokud jste museli spoustu věcí uskladnit ve výšce, do které nedosáhnete, raději nic neriskujte a začněte používat hliníkové schůdky. Židle je nestabilní a může se snadno převrátit. Hliníkový pomocník je v mnoha ohledech praktičtější a měli byste ho mít vždy po ruce i vy.

Spousta lidí řeší nedostatek úložného prostoru tak, že věci umisťuje vertikálně, tedy do výšky. K tomu jsou jako stvořené například nejrůznější systémy skříněk zabudovaných těsně pod stropem. A než balancovat na židli, je mnohem praktičtější přistavit hliníkové skládací schůdky. Do běžných domácností jsou jako stvořené.

Pomineme-li bezpečnost, najdou se i další důvody, proč využívat židle jen na to, k čemu jsou určeny a nahradit je schůdky. Hliník je výrazně lehčí než masivní dřevo či kov, ze kterého se židle obvykle vyrábí. Manipulace se schůdky je jednodušší, což ocení zejména ženy. A nejen to, stačí jediný pohyb a konstrukce se složí do kompaktních rozměrů. Nezabere více prostoru než deska na žehlení.

hliníkové schůdky

Opakování je matka moudrosti. Proč byste si měli pořídit hliníkové schůdky i vy?

  • stabilita
  • nízká hmotnost
  • kompaktní rozměry

V každém případě si ale raději připlaťte za kvalitu a poohlédněte se po schůdkách, které jsou opravdu bezpečné a funkční. Mezi absolutní špičku patří výrobky značky Hailo vyhovující nejpřísnějším německým standardům. Vyrábí se z prvotřídního materiálu, vynikají perfektním zpracováním a celou řadou funkčních detailů, které vám usnadní práci v každé výšce. Garancí kvality budiž prodloužená záruka až 10 let, která se váže na většinu modelů.

Vybrat si můžete mezi mnoha variantami s různým počtem stupňů. K běžnému použití vám zřejmě postačí klasické schůdky 2 stupně, nicméně v nabídce narazíte i na mnohem vyšší modely – skládací schůdky se třemi stupni až osmi stupni.

A kde schůdky do domácnosti najdete? Na www.hlinikoveschudky.cz!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.