Rekonstrukce domu

Hledáte šikovného instalatéra?

Rozhodli jste se, že vyměníte staré a nevzhledné litinové radiátory za moderní topení? Pokud si nejste jistí, že výměnu zvládnete svépomocí, raději se obraťte na někoho, kdo má tuto činnost v malíčku. Bydlíte-li v okolí Českých Budějovic, můžete využít služby pana Romana Hrubeše. Ten nabízí instalatérské a topenářské práce všeho druhu a hravě si poradí nejen s rozvody topení, ale i vody, vzduchu, odpadů a plynu.

Proč právě instalatér Roman Hrubeš?

Instalatér a topenář Roman Hrubeš vám pomůže z každé patálie. Nezáleží na tom, zda potřebujete opravit kapající kohoutky či kompletně zrekonstruovat rozvody – vždy se můžete spolehnout na pečlivě odvedenou práci. P. Hrubeš dále provádí kompletní realizaci solárních a voltaických systémů a to včetně projektového zajištění, rekonstrukce bytových jader a montáž podlahového topení. Pomůže vám i v případě, že sháníte pouze materiál. Dopraví ho pro vás na místo určení, včetně zařízení, jako jsou kotle, vodojemy, vzduchojemy, solární systémy (včetně fotovoltaických systémů a panelů), elektrických rozvodů a dalších komponentů.

Pokud jsou pro vás některé z výše uvedených služeb aktuální, není nic lehčího, než kontaktovat přímo p.Hrubeše. Rád vám zodpoví všechny dotazy a udělá předběžnou cenovou kalkulaci.

Volat můžete na číslo (+420) 724 156 208 nebo (+420) 777 102 843. Osobní návštěva je možná na adrese Heřmaň 48, České Budějovice 370 07. Instalatérství Hrubeš, to je profesionální vodoinstalace a topenářství, které vás nezklame.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.