Hledáte špičkového privátního makléře? Vsaďte na Petera Lacka

Máte zájem o prodej nebo pronájem nemovitosti a víte, že transakci sami nezvládnete? Anebo jednoduše nemáte čas ani chuť řešit jednotlivé aspekty obchodu a raději to necháte na někom fundovaném. Pokud vás zajímají nemovitosti v regionu Benešovska, Posázaví, Prahy nebo lokality Praha – Západ, mohly by se vám hodit služby privátního realitního makléře Petera Lacka. Možná vás napadlo, proč se obrátit právě na něj a nikoliv na renomovanou realitní firmu. Výhody osobního realitního makléře vám prozradíme v následujících řádcích...

V čem je privátní makléř lepší než realitka?

V prvé řadě podotýkáme, že nelze zobecnit, zda je lepší spolupracovat s velkou či středně velkou realitní kanceláří, nebo osobním makléřem. Obě varianty mají svá pro a proti a v praxi záleží na přístupu konkrétní společnosti/člověka, na kterého se obrátíte. Kdybychom však přesto měli shrnout základní pozitiva a negativa, v případě realitní kanceláře by byl výčet následující: + možnost rozsáhlé inzerce + obsáhlá databáze klientů + zajištění kvalitního školení pro makléře (ovšem není jisté, zda ho využijí) + vlastní právní oddělení + vysoká pravděpodobnost obchodu - přehazování odpovědnosti v případě reklamace - mnoho nezkušených makléřů – nováčků - tlak na výhradní zastoupení - kvantita na úkor kvality - větší hrozba vymáhání pokut (lidé se sporů s realitkou bojí) - neindividuální přístup - vysoká provize pro realitku A co osobní realitní makléř? Ten sice nedisponuje tak velkým rozpočtem jako realitní kancelář a nemůže si dovolit masivní reklamu, ale na druhou stranu nabízí maximálně individuální přístup ke klientům, velmi diskrétní jednání, využití i jiných než klasických prodejních kanálů a především velmi zodpovědné chování. Zodpovědný privátní makléř moc dobře ví, že mu může neférové jednání pokazit celou kariéru. Bohužel i přesto na trhu působí spousta nekvalitních obchodníků, kteří dělají špatnou reklamu těm špičkových.

Kdo je Peter Lacek? Profesionál, který vám poskytne full servis

Vraťme se však k vašemu problému. Vyžadujete specialistu, který vás transakcí provede za ručičku? Odborníka, na kterého se můžete ve všech ohledech spolehnout? Pak patříte do cílové skupiny klientů, které si Peter Lacek velmi pečlivě vybírá. Peter-lacek Peter Lacek se na trhu s realitami pohybuje od roku 2005 a po prvotních zkušenostech v menší realitce se rozhodl nabízet kvalitnější a profesionálnější služby. Co to znamená pro vás?
  1. Peter Lacek je k dispozici 24 hodin denně. Bude-li to technicky možné, poskytne vám své služby v kteroukoliv hodinu. Samozřejmostí je práce o víkendech – podle jeho slov 85 % klientů ani jindy na prohlídku nemovitosti nemá čas.
  2. Svou profesionalitu garantuje členstvím v Realitní komoře České republiky (komora působí jako dozorový i poradný orgán) a samozřejmě spoustou pozitivních referencí spokojených klientů. Mnoho z nich spolupracuje s Peterem Lackem několik let a nemůže si jeho přístup vynachválit. Sluší se zmínit také aktivní působení v českých a slovenských magazínech, kde publikuje odborné články a odpovídá na dotazy ohledně nemovitostí.
  3. Díky spolupráce s dalšími makléři a realitními kancelářemi je hledání potenciálních zájemců velmi rychlé.
Co dodat závěrem? Osobní realitní makléř Peter Lacek je sázkou na jistotu. V lokalitách Posázaví, Benešovsko, Praha a Praha – Západ se velmi dobře vyzná a bude se vám intenzivně věnovat. A to nejlepší jsme si nechali na závěr – Peter Lacek si bere pouze 3 % provize (neplátce DPH) namísto obvyklých 6 % + DPH. Nechcete-li ztrácet čas, pošlete Peterovi Lackovi nabídku online – obratem se vám ozve a spolupráce může začít!

Publikováno: 13. 05. 2015

Kategorie: Reality

Autor: Adam

Tagy: makléř peter lacek | peter lacek