Střešní krytiny SATJAM - poctivá česká práce

Volba střešní krytiny patří k nejdůležitějším rozhodnutím, které v průběhu realizace novostavby nebo rekonstrukce starší nemovitosti učiníte. Jistě, každý z nás hledá nejrůznější způsoby jak ušetřit, ale je třeba si uvědomit, že počáteční úspora na nesprávném místě může v průběhu času přivodit spoustu dalších investic a komplikací. Hledejte proto ideální poměr ceny a kvality, což mnohdy není tak jednoduché. V případě střešních krytin je ovšem jasnou volbou česká značka SATJAM.

O kvalitní a stejně tak i cenově dostupné střeše, která vydrží několik desítek let, sní každý obyvatel rodinného domu a právě střešní krytiny SATJAM jsou jedny z mála, které tyto sny dokáží proměnit ve skutečnost. Česká značka je poměrně známá i mezi těmi, kteří se v oboru stavebnictví nepohybují. Firma SATJAM totiž nevyrábí pouze střešní krytiny, ale také okapové systémy, trapézové plechy a další produkty. S výrobou začala již před dvaceti lety a momentálně disponuje dvěma výrobními závody a čtrnácti profilovacími linkami.

Střešní krytina SATJAM získala v roce 2004 ocenění Czech Made, které její kvality jen potvrzuje a byla vůbec první, která toto ocenění v rámci tohoto segmentu obdržela. O dva roky později se SATJAM připojila je skupině Pruszynski Sp, Z o.o. - jednomu z největších evropských výrobců ocelových profilů.

Řízení výroby podléhá vysokým standardům norem ISO a k výrobě krytin je využíván vysoce kvalitní ocelový plech. Prodej a komplexní zákaznický servis zajišťuje hustá síť obchodních partnerů, která je rovnoměrně rozprostřena po celé České republice. Patří mezi ně téměř všichni prodejci a stavební firmy, ale narazíte na střešní krytiny narazíte také v některém z pěti vlastních obchodních středisek.

Střešní krytina SATJAM, to je příležitost, jak bydlet lépe bez kompromisů. O technických specifikacích střešních krytin a dalších produktech se dočtete více na webu www.satjam.cz.

Publikováno: 23. 08. 2013

Kategorie: Stavba a rekonstrukce

Autor: Adam

Tagy: satjam | střecha | střechy | střešní krytina