Kuchyně

3 hlavní důvody, proč si nechat vyrobit kuchyni na míru

Moderní kuchyně je místem, na kterém se odehrává spousta důležitých událostí. Kromě toho, že v ní vznikají ty nevytříbenější lahůdky, často plní funkci společenské místnosti. A když se do ní nahrnou děti, z podlahy je rázem jakási alternativa hřiště. Celá rodina kuchyni miluje a tráví v ní spoustu času, i když právě nemusí. Pokud to ve vaší domácnosti chodí jinak, možná je správný čas na velké změny. Ale proč byste měli investovat do řešení na míru?

1. Využijete potenciál prostoru

Kdo nežije v rozhlehlé vile, ale naopak počítá každý metr čtvereční dostupného prostoru, musí se při plánování kuchyně hodně omezovat. Kuchyně na míru – oproti standardizované kuchyňské lince – využívá potenciál interiéru na maximum. Kuchyňské linky na míru kopírují dispozice prostoru, a ve finále jsou mnohem praktičtější a ergonomičtější.

2. Navrhnete si vlastní design

Rekonstrukce kuchyně musí proběhnout tak, abyste při pohledu na výsledek dostali orgasmus. Pro kompromisy není místo, vždyť jde o významnou událost, která citelně ovlivní celkovou atmosféru domácnosti. Nepochybujeme o tom, že máte o podobě kuchyňské linky nějakou představu – a byla by škoda, kdybyste od ní měli upustit. Vyberte si vše od barvy a dekoru přes tvar skříněk až po design madel.

3. Zvolíte vyhovující materiály

Když už se rozhoupete k finančně a časově náročné rekonstrukci, určitě chcete, aby vám nová kuchyně vydržela co nejdéle. V případě té na míru rozhodnete o materiálech a kování, a navíc budete mít možnost dohlédnout na průběh výroby. Nebudete se muset spokojit s tím, co vám „naservíruje“ výrobce. Celý proces bude ve vaší režii.

Jistě bychom našli i další výhody, ale mělo by vám stačit vědomí, že zakázková výroba kuchyňských linek plně uspokojí vaše požadavky na estetiku, kvalitu řemeslného zpracování a ergonomii. Zbývá se obrátit na renomované kuchyňské studio, které se vám prokáže ukázkovými referencemi. Trefou do černého je například havířovské koupelnové a kuchyňské studio Diamant.

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Nová plastová okna

Potřebujete nová okna na míru? Přesná výroba plastových oken od Oknoplastik vám je zajistí.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Atraktivní bydlení v Praze

Vybíráte si nové bydlení v Praze? Prohlédněte si připravované etapy oblíbených bytových projektů od Finepu.

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.