Čistota, půl zdraví

Patříte mezi ty, kterým se pro značné pracovní vytížení nedostává dostatek času na úklid domácnosti? Nejste sami, lidí, kteří jsou v práci od rána do večera, je víc než dost. A protože člověk není stroj, ne vždy nám zbude dost energie na to abychom uklidili, vyžehlili, vytřeli či vyprali koberce. Zanedbává-li se však pravidelný úklid často, stane se z nenápadné hromádky nádobí celá hora mastných talířů a hrnků, na koberci přestane být, přes všechny odrobinky a nečistoty, vidět původní vzor a z bytu se tak stane chlívek, za který by se nemuselo stydět ani prasátko Babe. V takovém se žít nedá a jediný způsob, jak z toho ven, je profesionální úklidová četa.

Nechte profesionály, ať se činí

Nemáte-li k úklidu vztah (a kdo ho má, že...) či se na něj necítíte, povolejte do boje některou z mnoha úklidových agentur. Mytí nádobí, vysávání či žehlení – všechny tyto záležitosti hodíte za hlavu a užijete si svého volna plnými doušky. Není nad to, opustit doslova zaneřáděný byt a vrátit se do útulné klícky, ve které vše září novotou a ve vzduchu je cítit dezinfekce s citronovou příchutí. Úklidové čety si oblíbili zejména muži žijící single. Nebudeme chodit kolem horké kaše, většina pánů má vztah k úklidu na bodu mrazu a jistě nepohrdne, když se jim o byt postará někdo, kdo to udělá pečlivě. Službami úklidových agentur ale nepohrdnou i ženáči, kteří chtějí partnerku překvapit a ušetřit ji spoustu práce. Každá žena ocení, když bude moct vynechat pravidelný úklid a místo toho si užít několik hodin na thajské masáži.

Uklízení v Bratislavě

Pakliže v současné době pobýváte v Bratislavě (ať už pracovně či nastálo), můžete využít uklízení Bratislava, které nabízí roomservice.sk. Uklízení domácnosti v Bratislavě zahrnuje všechny domácí práce, které se vám z nějakého důvodu příčí či na ně zkrátka nemáte čas.

Publikováno: 29. 06. 2012

Kategorie: Tipy a rady

Autor: Adam

Tagy: uklízení | uklízení domácnosti