Finance

Chybí vám před výplatou peníze?

V každé domácnosti se může čas od času přihodit, že se hlava rodiny, která se stará o rodinný rozpočet, přepočítá. Pokud jste došli ke zjištění, že vám před výplatou chybí pár tisíc korun a nemáte si je kde půjčit, můžete využít populární půjčku od společnosti Ferratum. Ta je na míru stvořená vašim potřebám a nabízí celou řadu výhod. Půjčka od Ferratum může přijít vhod zejména nyní před Vánocemi, kdy se hodí doslova každá koruna.

Utratili jste všechno za vánoční dárky a máte strach, že vám do další výplaty nezbyde ani koruna? Zažádejte si o půjčku od Ferratum a získáte peníze během 10 minut od odeslání žádosti. O půjčku můžete zažádat přes internet a nebudete k ní potřebovat potvrzení o příjmu ani ručitele.  Půjčku lze sjednat online bez nutnosti osobního jednání, což přivítají ti z vás, kteří nemají čas vyřizovat půjčku na pobočce.

Peníze můžete použít na cokoliv a získáte je složenkou na adresu místa bydliště. Můžete si půjčit jeden či dva tisíce korun. Pokud budete o půjčku žádat opakovaně, peníze vám přijdou na účet a můžete si zažádat až o deset tisíc korun. Za poplatek si lze půjčku prodloužit a to jak přes internet, tak přes SMS zprávu. Díky snadné půjčce od Ferratum se vám nestane, že před výplatou nebudete mít prázdno v peněžence. Ďalší informace naleznete na pujcky-ferratum.cz.

Vchodové dveře na míru

Odolné plastové vchodové dveře se skvěle hodí do rodinných domů i moderních bytů. Vsaďte na českou značku Perito!

Zahradní architekti – Zahrady Topol

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad na klíč od architektonickému návrhu přes realizaci až po celoroční údržbu.

Česká dřevěná okna

Nechte si vyrobit moderní dřevěná okna na míru vašeho domova.

Pro krásnější bydlení

V e-shopu interie.cz pořídíte moderní záclony, závěsy i další bytový textil za akční ceny!

Nepřehlédněte!

Když je venku hezky, zajeďte si na hory!

Využijte pěkné počasí a vyberte se na hory. Doporučujeme Vám ty Orlické, pěkné ubytování naleznete na webu ubytování Orlické hory. Pokud Vás láká Šumava, také nebudete litovat nadstandardní ubytování Šumava Vám doporučuje i portál MegaUbytko, kde ubytování naleznete vždy rychle a jednoduše.