Češi se chystají na povánoční nákupy. Víme, jak ušetřit ještě více peněz!

Spousta lidí se o letošních Vánocích svého dárku nedočkala, a to ze jednoho prostého důvodu. Chystají se na povánoční výprodeje, v rámci kterých lze výrazně ušetřit. Dle průzkumu, který provedli analytici z GE Money Bank, se na povánoční nákupy chystá každý pátý Čech. Patříte do dané skupiny lidí i vy? Pokud jste nákupy odložili a chystáte se na ně až nyní, udělali jste dobře. A my vám prozradíme, jaké zboží je momentálně k mání za super ceny a jak můžete ušetřit ještě více.

Výprodej se týká hlavně oblečení a elektra

Lidé se po Vánocích chystají především na nákup oblečení a obuvi, nicméně velký zájem je také o levné elektro. Potřebujete-li si doplnit šatník či botník, udělejte to. Slevy se pohybují řádově v desítkách procent a v případě většího nákupu ušetříte až několik tisíc korun. Za zmínku však stojí také výprodej elektroniky. Muži mají největší zájem o audio techniku, počítače a 3D televize. Ženy po Vánocích nakupují drobnější elektroniku (např. fény, kulmy). Zájem však jeví také o bílé zboží. S výraznou slevou lze zakoupit také pračky či stolní myčky nádobí.

Nakupujte s cashbackem – dostanete část peněz zpět

V úvodu jsme zmínili, že můžete ušetřit ještě více peněz. Stačí, když budete nakupovat s tzv. cashbackem. O co jde? Cashback je služba, kterou lidé v zahraničí využívají již léta. V poslední době se ji dostává pozornosti i u nás. Funguje na velmi jednoduchém principu – zaregistrujete se na některém z cashback portálů a vstoupíte přes něj do svého oblíbeného e-shopu. Nakoupíte tak, jak jste zvyklí, ale s tím rozdílem, že dostanete určitou částku zpět. Mezi nejznámější cashback portály patří Refundo.cz, který nabízí 50 Kč bonus za registraci. Spolupracuje s obrovským množstvím e-shopů, a to i se zahraničními (např. AliExpress, SportsDirect...). Chcete-li při povánočních nákupech ušetřit ještě více peněz, máte šanci!

Publikováno: 04. 01. 2015

Kategorie: Elektronika

Autor: Adam