Blíží se koupací sezóna

Jaro graduje a mnoho z nás se pomalu, ale jistě, připravuje na nástup nejoblíbenějšího ročního období. Léto se ponese ve znamená nekonečného koupání a pokud se vám nechce na veřejné koupaliště, měli byste pouvažovat nad vlastním bazénem. Ten vám poskytne útočiště, kdykoliv to budete během parných letních dnů potřebovat a navíc se v něm skvěle pobavíte s přáteli. Díky všemožným akcím a slevám jsou bazény stále dostupnější, ale jsou malé bazénky, které nevydrží déle, než pár koupacích sezon, skutečně to, co hledáte? Pokud nad realizací nového bazénu opravdu váháte, jistě se vám bude hodit několik tipů, které vám výběr usnadní.

Chcete se POŘÁDNĚ vykoupat?

Zapomeňme teď na malé bazénky s průměrem dvou či tří metrů. Chcete-li si léto užít tak, jako ještě nikdy předtím, budete potřebovat více, než bazén z TESCA. Velmi lákavě působí kompletní nabídka služeb v oblasti výroby a realizace celoplastových bazénů, kterou nabízí firma Bazény – Polman. Společnost působí od roku 1992 a využívá k výrobě nejmodernějších technologií, jež jsou zárukou vysoké kvality. Bazény Polman jsou navrženy tak, aby vydržely dlouhá léta a vy si mohli koupání užívat plnými doušky. Pevnost a hladkost spojů je zaručena díky svářecímu stroji WORK SP 4000 a vy se tak nemusíte starat o zadržující se nečistoty na dně bazénu. Bazény jsou vyráběny z ekologicky a zdravotně nezávadného materiálu s UV stabilizátorem proti slunečnímu záření. Životnost se počítá na 30-50 let, v závislosti na celkové péči, kterou budete bazénu věnovat (tedy způsob využívání chemie, zakrytí apod.)

Proč právě Bazény Polman?

Výrobců bazénu stále přibývá a jistě si položíte otázku, proč jsou bazény od firmy Bazény Polman lepší, než konkurence. Zapomeňte teď na cenové chytáky – kvalita se opravdu nedá měřit nízkou cenou. Vzhledem k tomu, že vám bazén vydrží několik desítek let, je tato investice více než výhodná. Ale k samotným výhodám – bazény jsou vyrobeny z nejkvalitnějších PP desek a nenajdete na nich (ani v rozích) žádné vystupující sváry. Samozřejmostí je doprava po celé ČR (do velikosti 9x4m) a realizace jakéhokoliv tvaru bazénu. V případě zájmu můžete navštívit výrobnu, kde lze shlédnout automatické svařování zmíněným svařovacím zařízením WORK SP 4000. Ještě stále váháte?

Publikováno: 24. 05. 2012

Kategorie: Zahrada

Autor: Adam

Tagy: bazén | bazény | bazény pollman